شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 11:51 منتشر شده در مورخ: 1398/11/28 شناسه خبر: 1582878
مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان غربی خبر داد؛

الکترونیکی شدن صددرصدی خدمات بیمه تا پایان شهریور ۹۹

الکترونیکی شدن صددرصدی خدمات بیمه تا پایان شهریور ۹۹
مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان غربی گفت: تا پایان تابستان سال ۹۹ همه شهرستان های آذربایجان غربی زیر پوشش بیمه الکترونیک می روند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم نیوز، نادر نانبخش در نشست خبری با خبرنگاران که در محل سالن جلسات اداره کل بیمه سلامت آذربایجان غربی برگزار شد، اظهار داشت: تا شهریور ۹۹ به صورت ۱۰۰درصدی، همه شهرستانهای استان زیر پوشش بیمه الکترونیک می روند.

وی افزود: در حال حاضر ۲ میلیون و یکهزار و ۱۲۴ نفر بیمه شده دارای دفترچه معتبر در استان از بیمه سلامت خدمات پزشکی دریافت می کنند که بیشترین تعداد این بیمه شدگان در بخش روستاییان هستند.

مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان غربی با اشاره به وضعیت افرادی که از ۱۵ آبان در طرح اجباری بیمه ثبت نام شده اند، ابراز کرد: تا کنون ۱۰۸هزار و ۸۰۰نفر متقاضی دریافت دفترچه به صورت اولیه و یا تمدید و تعویض هستند و از این تعداد ۷۳هزار و ۵۴۲ نفر دهک شان مشخص شده است که ۶۸ درصد تعداد متقاضیان است.

نانبخش در ادامه بیان کرد: برای ۳۶هزار و ۷۹۳نفر پیامک ارسال شده که این ۳۴ درصد متقاضیان ورود به آزمون وسع هستند و از این تعداد هم ۲۰ هزار و ۴۵۸نفر در دهک ۱ تا ۳ قرار دارند و دولت صد در صد هزینه درمان آنها را رایگان قرار داده است.

وی با تاکید بر اینکه ارومیه بیشترین و شوط کمترین تعداد درخواست ها برای ثبت نام بیمه سلامت را دارد، گفت: در حال حاضر در مجموع ۱۲۴۱ موسسه طرف قرارداد فعال در استان داریم که در ۳۰۱ موسسه طرف قرارداد نسخه نویسی به صورت الکترونیک اجرا می شود .

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1582878
ارسال نظر
نظرات