شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:14 منتشر شده در مورخ: 1398/11/28 شناسه خبر: 1582886
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی:

شهدای مدافع حرم مسلمانان را از چنگال داعش نجات دادند

شهدای مدافع حرم مسلمانان را از چنگال داعش نجات دادند
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی گفت:سردار سلیمانی و شهدای مدافع حرم در مقابل جنایات فجیع داعش ایستادگی کردند و مسلمانان را از چنگال آنها نجات دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از دیارآفتاب؛ حجت الاسلام ماشاالله عبدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی امروز در نشست بصیرتی بسیجیان شهرستان تفرش که در مسجد زاغرم برگزار شد، گفت: توکل به خدا و توسل به ائمه معصومین(ع) از مولفه های قدرت شیعیان است.

عبدی، خدمت به خلق را از بهترین خدمت ها عنوان کرد و افزود: در سبک و سیره ائمه معصومین(ع) و به خصوص حضرت زهرا(س) کمک به دیگران، انفاق به مردم و خدمت مادی و معنوی به دیگران به وفور یافت می شود و از تاکیدات آنها است.

وی، مسجد را از اصول تعبدی مسلمانان دانست و افزود: یکی از کارهای فکری و فرهنگی کمک به خلق، برگزاری جلسات فرهنگی در مساجد است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به شهادت سپهبد سلیمانی، ادامه داد: در انتقام خون سردار سلیمانی به پایگاه عین الاسد حمله و دشمن ضربه مغزی شد. دشمن قادر به انجام عکس العمل نیست و در حال ترک منطقه است.

عبدی گفت: سردار سلیمانی و شهدای مدافع حرم در مقابل جنایات فجیع داعش ایستادگی کردند و مسلمانان را از چنگال آنها نجات دادند.

وی با تاکید بر این مسئله که انقلاب اسلامی امانت شهدا است، یادآور شد: از ابتدای انقلاب اسلامی رشادتها، ایثارها و شهادت رزمندگان سبب شد که انقلاب اسلامی و همچنین ملت و کشور حفظ شوند. اگر خون شهدا نبود کشور توان مقابله و ایستادگی در برابر ابرقدرتهای شرق و غرب را نداشت. امروز به برکت خون شهدا، انقلاب اسلامی ۴۱ سالگی خود را جشن می گیرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی با بیان این مطلب که ملت ایران آزمون های متعددی را سرافرازانه سپری کرده است، اضافه کرد: تمام تلاش دشمنان در جهت کاهش حمایت مردم ایران از انقلاب و کشور است تا بتوانند به اهداف شوم خود دست یابند.

وی با اشاره به اتخابات و اینکه کشور نیاز به مجلس طراز انقلاب دارد، خاطر نشان کرد: مردم در انتخابات دقت کنند تا خائنین و نفوذی ها را بر سرکار نیاورند. ملت ایران در مجلس نیاز به خدمتگزار و نوکر دارد نه افرادی که واداده غرب و خائن باشند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1582886
ارسال نظر
نظرات