شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 17:31 منتشر شده در مورخ: 1398/11/28 شناسه خبر: 1582994

کلاهبردار میلیاردی در ساری دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان مازندران از شناسایی و دستگیری کلاهبردار 2 میلیارد و700 میلیون ریالی در ساری که اقدام به کلاهبرداری سریالی با خرید و فروش طلا و سکه می کرد، خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار سیدمحمود میرفیضی با اعلام این خبر، اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره کلاهبرداری سریالی در حوزه خرید و فروش طلاجات در شهرستان ساری از صنف زرگران، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی از مالباختگان، کارآگاهان پلیس آگاهی دریافتند، متهم به کلاهبرداری اهل شیراز و ساکن ساری پس از جلب اعتماد کسبه صنف طلافروشان، اقدام به کلاهبرداری از آنان کرده است.

فرمانده انتظامی استان مازندران خاطر نشان کرد: کارآگاهان اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی با تحقیقات گسترده شبانه روزی محل زندگی و اختفاء متهم را در یکی از استان‌های مرکزی کشور شناسایی و با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه این فرد را دستگیر کردند.

میرفیضی بیان کرد: متهم در بازجویی‌ها و تحقیقات اولیه پلیس منکر ارتکاب هرگونه بزه انتسابی شد اما در ادامه تحقیقات با توجه به شواهد و قرائن موجود لب به اعتراف گشود و به کلاهبرداری در خرید و فروش طلا و سکه اقرار کرد.

وی افزود: متهم پس از جلب اعتماد کسبه و بازاریان در آخرین معامله خود با خرید بیش از ۵۰۰ گرم طلا و دو عدد سکه طلا به ارزش تقریبی ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال با وعده اینکه وجه معامله را از طریق عملیات بانکی به حساب افراد منتقل خواهد کرد، گوشی تلفن همراه خود را خاموش و متواری می‌شود.

 فرمانده انتظامی مازندران از تشکیل پرونده برای متهم و تحویل وی به مرجع قضائی خبر داد و افزود: متهم پس از تکمیل تحقیقات با قرار مناسب از سوی مرجع قضائی روانه زندان شد.

انتهای پیام/
 

https://www.dana.ir/1582994
ارسال نظر
نظرات