شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 21:10 منتشر شده در مورخ: 1398/11/28 شناسه خبر: 1583033

محور خلخال-اسالم با سقوط بهمن بسته شد

فرمانده پلیس راه استان اردبیل گفت: سقوط بهمن و کولاک شدید جاده اسالم به خلخال را مسدود کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ سید محمد صفوی شامگاه امروز در بازدید از محور خلخال به اسالم اظهار داشت: در کیلومتر 27 جاده خلخال به اسالم سقوط بهمن بیش از دو ساعت محور تازه بازگشایی شده خلخال به اسالم را به روی مسافران بست.

وی افزود: ارتفاع برف در برخی نقاط جاده خلخال به اسالم بیش از 2 تا 4 متر است و به لحاظ احتمال وقوع کولاک شدید و سقوط بهمن از شهروندان درخواست داریم در صورت ضرورت با احتیاط کامل در محورهای مواصلاتی تردد کنند.


فرمانده پلیس راه استان اردبیل بیان کرد: در محور اردبیل به گرمی، سرعین به سمت سراب در محور منتهی به آذربایجان شرقی و در محور اردبیل به آستارا و گردنه حیران بارش برف وجود داشته و به لحاظ حفظ جان سرنشینان خودروها، همکاران پلیس راه از تردد خودروهای بدون زنجیر ممانعت به‌عمل می‌آورند.

صفوی تصریح کرد: بارش برف در شهرستان خلخال ادامه داشته و در چندین نقطه از جاده خلخال به اسالم شاهد کولاک شدید برف با سرعت بالا هستیم و در کیلومتر 27 و 300 متر از پایین دست راهدارخانه الماس شهرستان خلخال با تلاش راهداران با بیش از 4 دستگاه بولدزر و یک دستگاه لودر انبوه برف حاصل از سقوط بهمن از جاده جمع‌آوری و امکان تردد فراهم شد.

وی افزود: در طرح زمستانی 98 پلیس‌راه، جمعیت هلال احمر و راهدرای تا 20 اسفند در خدمت مردم استان هستند.

انتهای‌پیام/

https://www.dana.ir/1583033
ارسال نظر
نظرات