شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 11:25 منتشر شده در مورخ: 1398/11/29 شناسه خبر: 1583091
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت:

برخی از شعارهای تبلیغاتی اصلاح‌طلبان در اراک دچار کج‌سلیقگی است/ تذکراتی در خصوص جمع‌کردن برخی از تبلیغات داده‌شده است

برخی از شعارهای تبلیغاتی اصلاح‌طلبان در اراک دچار کج‌سلیقگی است/ تذکراتی در خصوص جمع‌کردن برخی از تبلیغات داده‌شده است
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی در پاسخ به سؤالی در خصوص تخلفات انتخاباتی شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در اراک، گفت: با توجه به اینکه بنده شخصاً یک بازدید میدانی از سطح شهر داشتم برخی از شعارهای آنها مشکل داشت و دچار کج‌سلیقگی بودند که قرار شد آنها را اصلاح کنند و تذکراتی هم در خصوص جمع‌کردن تبلیغات داده شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهروز اکرمی رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی در گفتگو با دیارآفتاب؛ در پاسخ به سؤالی در خصوص تخلفات انتخاباتی شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در اراک، گفت: با توجه به اینکه بنده شخصاً یک بازدید میدانی از سطح شهر داشتم برخی از شعارهای آنها مشکل داشت و دچار کج‌سلیقگی بودند که قرار شد آنها را اصلاح کنند و تذکراتی هم در خصوص جمع‌کردن تبلیغات داده شده است.

اکرمی در پاسخ به سؤالی درباره انتصاب یک مجرم امنیتی در ریاست ستاد انتخاباتی شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: آن چیزی که مخاطب ستاد انتخابات است کاندیدای انتخاباتی است و بررسی صلاحیت روسای جبهه‌ها و احزاب باید از کانال‌های دیگر بررسی شود. اما روسای ستادهای انتخاباتی کاملاً تحت نظارت هستند و اگر موردی هم باشد قطعاً به آنها تذکر خواهیم داد و تذکرات به خود کاندیدا نیز منتقل می‌شود.

وی ادامه داد: به سایر افرادی هم که در موضوع ستادهای انتخاباتی دخالت دارند نیز از طریق فرآیند دیگری برخورد می‌شود و به آنها هم نیز تذکراتی داده‌شده و سعی می‌شود مشکل حل شود.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی با تأکید بر اینکه امروز یکی از الزاماتی که در کشور به آن نیاز داریم حفظ آرامش موجود است، افزود: توصیه ما به همه این است که عامل به قانون باشیم و به‌خصوص کسانی که به مرکز قانون‌گذاری در کشور راه پیدا کنند باید بیشتر به قانون توجه داشته باشند.

وی اظهار داشت: هیچ‌کس نباید به هر طریقی آرامش جامعه را برهم بزند و از دوقطبی سازی و جدا کردن مردم از یکدیگر به‌شدت پرهیز شود.

اکرمی بیان کرد: کسی نباید در این شرایط وحدت و انسجام مردم را نشانه بگیرد و کسانی که امروز از فیلترهای مختلف عبور کردند قطعاً دارای صلاحیت هستند و لذا کاندیدای محترم باید در نحوه تبلیغاتشان خوش‌سلیقگی داشته باشند و از بدسلیقگی به‌شدت پرهیز کنند.

وی همه کاندیدای انتخابات را به رعایت اخلاق و تقوا دعوت کرد و گفت: کاندیدا نباید در تبلیغات خودنگرانی هایی برای مردم ایجاد کنند و به هیچ عنوان وحدت مردم را دچار آسیب نکنند.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی با تاکید بر اینکه کاندیدا به جای اینکه سلبی رفتار کنند باید رفتارشان ایجابی باشد، افزود: کاندیدا باید خودشان را معرفی کنند و برنامه هایشان را برای مردم تبیین کنند تا مردم هم راحت تر بتوانند انتخاب کنند چراکه دوقطبی سازی در جامعه قطعاً مؤثر نخواهد بود و به آنها کمک نخواهد کرد.

وی مشارکت بالا و حضور حداکثری در انتخابات را اصل مهم در نظام اسلامی خواند و عنوان کرد: به لطف خدا شور انتخاباتی در استان رونق گرفته و با فعالیت‌های کاندیدا و طرفداران آنها این شور در روزهای آینده به اوج خود می‌رسد و تنور انتخابات در استان داغ است.

اکرمی با اشاره به کارنامه و عملکرد مردم استان مرکزی در انتخابات گذشته بیان کرد: الحمدالله کارنامه مردم استان مرکزی در مشارکت انتخابات در طی سالیان گذشته پررنگ بوده و امیدواریم در این انتخابات مردم استان از این آزمون بزرگ سربلند بیرون بیایند و با مشارکت حداکثری بازهم از میانگین کشوری نیز بالاتر باشیم.

وی خاطرنشان کرد: الحمدالله تا به این لحظه مشکل خاصی درروند برگزاری انتخابات در استان مرکزی وجود نداشته و تنها مواردی از کج‌سلیقگی در حوزه تبلیغات بوده که بخشی از آن طبیعت کار است و بخشی هم از طریق فرمانداران به ستادهای انتخاباتی اعلام‌شده و امیدواریم تا روز دوم اسفند مشکل خاصی وجود نداشته باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1583091
ارسال نظر
نظرات