شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 10:30 منتشر شده در مورخ: 1398/11/29 شناسه خبر: 1583120

پزشکان هرمزگان مدرسه می سازند

پزشکان هرمزگان مدرسه می سازند
مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: پزشکان استان هرمزگان در راستای انجام مسئولیت اجتماعی، مدرسه ۱۲ کلاسه پزشک را در ناحیه یک بندرعباس می سازند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ موسی دادی زاده سرخائی، مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: پزشکان استان هرمزگان ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه که بنام پزشک می باشد در آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس را آغاز کرده اند.

وی ادامه داد: این مدرسه در زمینی به مساحت چهار هزار مترمربع و زیر بنای یک هزار و ۴۷۱ مترمربع فضای آموزشی، دارای خانه سرایداری، سرویس بهداشتی، آزمایشگاه و نمازخانه است که در شهرک سجادیه بندرعباس احداث می شود.

دادی زاده به مدارس ساخته شده یا در حال احدث توسط دستگاهها، نهادها وارگان های مختلف استان اشاره کرد و افزود: در راستای انجام مسئولیت اجتماعی، پالایشگاه نفت بندرعباس، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شرکت تانا انرژی (شرکت سازنده آب شیرین کن بندر عباس)شرکت تاید واتر، شرکت معماران تجارت آفتاب، آترا کران انرژی، مؤسسه خیریه مصلی نژاد، جامعه خیریه یاوری، موسسه خیریه گیتی نژاد و… اقدام به ساخت مدرسه در بندرعباس کرده اند که بخشی از کمبود فضاهای آموزشی آموزش و پرورش استان را مرتفع ساخته اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان ابراز امیدواری کرد که ان شاالله با ورود سایر صنایع استان و نیز تشکل هایی نظیر جامعه مهندسی، جامعه حمل ونقل، جامعه وکلای هرمزگان، مؤسسات مالی و اعتباری و بانکها و … در احداث فضاهای آموزشی، ضمن کمک به افزایش سرانه فضاهای آموزشی، تسهیل دسترسی آسان همه دانش آموزان به مدارس، بسط و توسعه عدالت آموزشی، آموزش و پرورش را یاری رسانند تا مسیر توسعه پایدار استان هموارتر شود.

دادی زاده اضافه کرد: از همراهی خیرین، صنایع، مؤسسات خیریه که با ساخت مدارس در مناطق مختلف استان، دستگاه تعلیم و تربیت هرمزگان را در دستیابی به اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که همانا افزایش پوشش تحصیلی و ارتقاء سطح کیفی آموزشی کمک رساندند، تقدیر می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1583120
ارسال نظر
نظرات