شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 12:30 منتشر شده در مورخ: 1398/11/29 شناسه خبر: 1583143
مدیرکل نوسازی مدارس خراسان رضوی:

30 درصد مدارس خراسان رضوی شرایط روز را ندارند/ 1200 کلاس درس تا مهر 99 در استان آماده تحویل می‌شود

30 درصد مدارس خراسان رضوی شرایط روز را ندارند/ 1200 کلاس درس تا مهر 99 در استان آماده تحویل می‌شود
مدیرکل نوسازی مدارس خراسان رضوی با تأکید بر اینکه 30 درصد مدارس خراسان رضوی شرایط روز را ندارند، گفت: این مدارس هم به لحاظ استحکام و هم به لحاظ معماری باید به‌روزرسانی شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جاسم حسین پور در گفتگو با صبح توس، با بیان اینکه شهرستان سرخس به لحاظ فضاهای آموزشی وضعیت خوبی ندارد، اظهار کرد: به ازای هر دانش‌آموز در شهرستان سرخس «سه و دودهم» سرانه فضای آموزشی داریم.

مدیرکل نوسازی مدارس خراسان رضوی افزود: باید با توسعه فضاهای آموزشی در شهرستان سرخس، سرانه فضای آموزشی این شهرستان را به حداقل متوسط استان که «چهار و دودهم» است، برسانیم.

وی درباره تکمیل خانه معلم سرخس بیان کرد: اولویت ما در شهرستان سرخس ساخت و توسعه کلاس درس و فضاهای آموزشی، ورزشی و تربیتی است و امیدواریم با پیگیری‌هایی که انجام شده از محل اعتبارات نفت تخصیص کافی داده شود تا بتوانیم پروژه نیمه‌تمام خانه معلم را هم به پایان برسانیم.

حسین پور خاطرنشان کرد: هم‌زمان با چهل و یکمین بهار انقلاب اسلامی 112 کلاس درس را تحویل دادیم و تا مهرماه سال آینده با پروژه‌های زیادی که در دست اجرا داریم نیز 1200 کلاس برای تحصیل دانش‌آموزان در خراسان رضوی آماده می‌شود.

مدیرکل نوسازی مدارس خراسان رضوی تصریح کرد: یکی دو سال است که خراسان رضوی در سطح کشور بیشترین کلاس درس را تحویل می‌دهد تا دانش‌آموزان بیشتری در این استان از فضاهای مناسب آموزشی بهره‌مند شوند.

وی در پایان با تأکید بر اینکه 30 درصد مدارس خراسان رضوی شرایط روز را ندارند، عنوان کرد: این مدارس هم به لحاظ استحکام و هم به لحاظ معماری باید به‌روزرسانی شوند که امیدواریم با تخصیص اعتبارات تخریب و بازسازی این امر در سال‌های آینده محقق شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1583143
ارسال نظر
نظرات