شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 13:56 منتشر شده در مورخ: 1398/11/29 شناسه خبر: 1583191
چرخابی:

تیم‌های عربی در بازی هوایی عملکرد ضعیفی دارند

تیم‌های عربی در بازی هوایی عملکرد ضعیفی دارند
مربی فوتبال گفت: تیم‌های عربی در روی زمین بازی می‌کنند و در بازی هوایی فوق‌العاد ضعیف هستند و همان‌طور که دیدیم سپاهان در مقابل العین هم از این نقطه ضعف در سمت راست این تیم استفاده کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین چرخابی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: می‌دانیم که تیم‌های قطری قوی‌تر از تیم‌های اماراتی هستند؛ سپاهان در مقابل العین فوق‌العاده خوب بازی کرد و در این بازی برای اولین بار در  این تیم نمی توانستیم یک بازیکن را پیدا کنیم که نقطه ضعف داشته باشد.

مربی فوتبال با بیان اینکه در بازی سپاهان مقابل العین، دروازه‌بان سپاهان بیکارترین بازیکن بود، تصریح کرد: تیم السد بازیکنان بسیار خوبی را در اختیار دارد و خوب بازی می‌کند و سپاهان بازی سختی در مقابل این تیم دارد.

پیشکسوت فوتبال تصریح کرد: تیم‌های عربی در روی زمین بازی می کنند و در بازی هوایی فوق‌العاد ضعیف هستند و همان طور که دیدیم سپاهان در مقابل العین هم از این نقطه ضعف در سمت راست این تیم استفاده کرد و مشاهده کردیم نه دفاع و نه دروازه بان این تیم می توانست توپ را جمع کند.

چرخابی در ادامه عنوان کرد: این نقطه ضعف برای تیم السد هم وجود دارد هر چند که شدن آن به اندازه تیم العین نیست؛ اما به هر حال السد بازیکنان ضعیف تر دارد و می توانیم امروز شاهد یک مسابقه خوب باشیم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1583191
ارسال نظر
نظرات