شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 09:30 منتشر شده در مورخ: 1398/11/30 شناسه خبر: 1583322

حراج شناسنامه در جمعه بازار بهارستان!

حراج شناسنامه در جمعه بازار بهارستان!
براساس تحقیقات میدانی حامیان یک کاندیدا که در سطح استانی و ملی دارای مسئولیت بوده در مرکز استان و برخی روستاهای بخش مرکزی اقدام به خرید هر شناسنامه به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ در ایام انتخابات کاسبان رای با تلاش های بی وقفه به شکل های مختلف فعال می شوند تا با ترفندهای گوناگون برای نامزد مورد نظر خود رای بخرند تا به هر قیمتی وارد بهارستان شود.

شورای نگهبان دست بعضی از این فرصت طلبان را رو کرد و نتوانستند صلاحیت لازم برای ورود به خانه ملت را کسب کنند و برنامه های آنان ناکام ماند.

چهره هایی که صلاحیت لازم برای ورود به بهارستان نداشتند امروز از برخی نامزدهای حامی دولت که فرزندان آنها در کشورهای اروپایی مشغول به تحصیل هستند، حمایت می کنند تا از ورود چهره های انقلابی به مجلس جلوگیری کنند.

اما مسئله ای که بیشتر از همه نگران کننده است ورود چند صد میلیون تومان برای خرید رای توسط حامیان برخی از کاندیدا در حوزه انتخابیه بوشهر گناوه و دیلم است که خبرها از آن گواهی می کند.

براساس تحقیقات میدانی حامیان  یکی از کاندیدا که در سطح استانی و ملی دارای مسئولیت بوده در مرکز استان و برخی روستاهای بخش مرکزی اقدام به خرید هر شناسنامه به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان از کرده است.

نیاز است دستگاه های نظارتی برای جلوگیری از فساد ورود جدی داشته باشند.

 

انتهای پیام/


 

 

https://www.dana.ir/1583322
ارسال نظر
نظرات