شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 16:05 منتشر شده در مورخ: 1398/11/30 شناسه خبر: 1583417
زهره الهیان در گفتگو با دانا:

وحدت نیروهای انقلاب باعث دلگرمی دلسوزان نظام و انقلاب شد/ شورای ائتلاف و جبهه پایداری برای وحدت در کل کشور سازوکار دارند

وحدت نیروهای انقلاب باعث دلگرمی دلسوزان نظام و انقلاب شد/ شورای ائتلاف و جبهه پایداری برای وحدت در کل کشور سازوکار دارند
عضو لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: با ورود یک تیم منسجم و با برنامه به مجلس آینده خواهیم توانست گام هایی را در مسیر حل معضلات و چالش های کلان کشور برداریم.

«زهره الهیان» عضو لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص وحدت نیروهای انقلاب اظهار داشت: در طول چند ماه گذشته برای وحدت نیروهای انقلابی، تلاش های زیادی شد و به دلیل تفاوت سلیقه ها و دیدگاه ها این مهم اتفاق نیفتاد.

وی به اهمیت انتخابات پیش رو و ضرورت ورود جریان انقلابی با یک لیست واحد اشاره کرد و گفت: خوشبختانه شب گذشته این تصمیم نهایی گرفته شد و بنا شد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب که متشکل از 70 حزب سیاسی، انقلابی و تشکل مردمی و برخی از چهره هاست، با جبهه پایداری به وحدت برسند و با لیست واحد به عرصه بیایند.

عضو لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب خاطر نشان کرد: این وحدت به نوعی برای همه دلسوزان نظام و انقلاب و حتی بدنه اجتماعی مرتبط با این نگرش، باعث دلگرمی شد و در واقع این دلگرمی باعث می شود هم افزایی جدی صورت بگیرد و جریان انقلاب با یک لیست واحد و با وحدت در انتخابات شرکت کند.

الهیان ادامه داد: پیشنهاد این است که خرده لیست هایی که در حال حاضر منتشر شده است به این لیست بپیوندند و به وحدت شکل گرفته احترام و به جریان انقلابی و لیستی که این جریان بر مبنای وحدت ارائه داده است، اعتماد داشته باشند.

وی با بیان این که تصمیمات در مجلس به صورت شورایی اتخاذ می شود گفت: شورای ائتلاف و جبهه پایداری برای بحث وحدت در کل کشور سازوکار دارند؛ امیدوار هستیم در کل کشور این همگرایی و همسویی جریان انقلاب اتفاق بیافتد تا در مجلس آینده با اکثریت نمایندگان انقلابی روبرو شویم که بتوانند در مسیر خدمت رسانی به مردم و محرومیت زدایی در مسیر پیشرفت نظام و انقلاب گام بردارند.

الهیان در پایان بیان داشت: با ورود یک تیم منسجم و با برنامه به مجلس آینده خواهیم توانست گام هایی را در مسیر حل معضلات و چالش های کلان کشور برداریم.

انتهای پیام/ رستمی

https://www.dana.ir/1583417
ارسال نظر
نظرات