شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 15:27 منتشر شده در مورخ: 1398/11/30 شناسه خبر: 1583508
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خبر داد؛

بیش از 41 هزار دانش‌آموز رأی اولی واجد شرایط رأی دادن هستند

بیش از 41 هزار دانش‌آموز رأی اولی واجد شرایط رأی دادن هستند
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: در دوم اسفندماه 41 هزار و 126 دانش‌آموز رأی اولی به کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی رأی می‌دهند که این دانش‌آموزان پایه دوازدهم هستند و 18 سال تمام دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی‌رضا سعدی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، اظهار کرد: در دوم اسفندماه 41 هزار و 126 دانش‌آموز رأی اولی به کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی رأی می‌دهند.

وی افزود: این دانش‌آموزان پایه دوازدهم هستند و 18 سال تمام دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به تمرین دانش‌آموزان از دوره ابتدایی تا متوسطه برای شرکت در انتخابات، با برگزاری شوراهای دانش‌آموزی اشاره کرد و گفت: حضور دانش‌آموزان در پای صندوق‌های رأی شوراها، مجلس و پارلمان دانش‌آموزی تمرینی است تا در آینده، پای صندوق‌های رأی کشور حاضر شوند.

سعدی‌پور از دانش‌آموزان و فرهنگیان و اولیا خواست تا با حضور حداکثری و فعال در انتخابات دوم اسفند، واقعیت تجلی اراده‌ی ملت را در انتخابات به نمایش بگذارند.

وی از آمادگی مدارس منتخب استان به عنوان حوزه‌های انتخابیه در شهرستان‌ها و مناطق خبر داد و گفت: فرهنگیان مازندران در بخش‌های اجرا، نظارت و بازرسی نیز در این انتخابات حضور پررنگ خواهند داشت.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران ضمن اشاره به 560 هزار دانش‌آموز و 36 هزار معلم در 4 هزار مدرسه استان، به رویکردهای اصلی آموزش و پرورش تحت مدیریت خود اشاره کرد و اخلاق‌مداری و مدرسه‌محوری را از مهم‌ترین‌های آن برشمرد و گفت:اخلاق‌مداری با صداقت، شفافیت، شایستگی و وفاداری به دست می‌آید.

از 2 میلیون و 434 هزار نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات مجلس در استان، 114 هزار نفر رای اولی هستند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1583508
ارسال نظر
نظرات