شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 10:06 منتشر شده در مورخ: 1398/12/01 شناسه خبر: 1583652
مرجع تقلید شیعیان:

مردم حضوری گسترده در پای صندوق‌های رای داشته باشند

مردم حضوری گسترده در پای صندوق‌های رای داشته باشند
مرجع تقلید شیعیان گفت: برای اثبات مردم‌سالاری دینی باید در انتخابات دوم اسفند شرکت کرد چرا که برای اثبات آن باید در صحنه انتخابات باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت‌الله سیدمحمد حسینی زنجانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ برلزوم حضور گسترده مردم در انتخابات دوم اسفند تاکید کرد و اظهار داشت: همه مردم توجه کنند معنای جمهوریت یعنی مردم و مردم سالاری که باید برای اثبات مردم سالاری در این انتخابات شرکت کنیم.

وی با بیان اینکه با شرکت در انتخابات می‌توان نمایندگان اصلح خود را انتخاب کرد، افزود: اگر چه در دوره‌های گذشته عملکرد نمایندگان چندان مطلوب نبوده است اما می‌توان در این دوره انتخاب بهتری داشت.

مرجع تقلید شیعیان ادامه داد: مقام معظم رهبری کدهای انتخاب اصلح را بیان فرمودند که مردم می‌توانند با توجه به این کدها نمایندگان خود را انتخاب کنند.

آیت‌الله حسینی با بیان اینکه امیدوارم موفقیت همراه ملت ایران باشد، افزود: ایمان یکی از ویژگی‌های مهمی است که مقام معظم رهبری در بیانات خود در خصوص نماینده اصلح بیان کردند.

وی گفت: منافقان نباید به مجلس شورای اسلامی راه یابند چرا که به نفع منافع ملت تصمیم‌گیری نمی‌کنند.

مرجع تقلید شیعیان خاطرنشان کرد: افرادی که به ظاهر مسلمان بوده اما اسلام را قبول ندارند نباید به مجلس راه یابند چرا که برای منافع اسلامی قانونگذاری نمی‌کنند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1583652
ارسال نظر
نظرات