شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 11:31 منتشر شده در مورخ: 1398/12/01 شناسه خبر: 1583691
نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری:

نماینده اصلح در برابر زیاده‌خواهی‌های صاحبان ثروت ایستادگی می‌کند

نماینده اصلح در برابر زیاده‌خواهی‌های صاحبان ثروت ایستادگی می‌کند
نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری گفت: نماینده اصلح شجاع و مقتدر بوده و در برابر زیاده‌خواهی‌های صاحبان ثروت ایستادگی می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت‌الله محمد ابوالقاسم دولابی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: حضور در انتخابات یک وظیفه ملی، قانونی و شرعی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه بر اساس قانون اساسی اداره کشور از طریق آرای مردمی انجام می‌شود، ادامه داد: با حضور در انتخابات حضور مردم در عرصه‌های تصمیم‌گیری به رسمیت شناخته می‌شود.

این مسئول یادآور شد: این حق برای مردم است که با حضور در انتخابات مسئولان را انتخاب کرده و رای اعتماد به آنها بدهند.

نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: شرکت در انتخابات به عنوان تکلیف بوده و مردم با انتخاب خود فضای اداره کشور را به دست گرفته و زمینه‌ساز حضور بهترین‌ها در کانون‌های تصمیم‌گیری می‌شوند تا کشور در مسیر رشد و توسعه حرکت کند.

آیت‌الله دولابی با اشاره به اینکه نماینده اصلح باید نماینده مردم باشد نه نماینده احزاب سیاسی و صاحبان قدرت و ثروت، خاطرنشان کرد: دغدغه نماینده باید حمایت و خدمت به مردم باشد.

وی با بیان اینکه نماینده مردم باید شجاع و مقتدر باشد، افزود: نماینده باید از منافع ملی دفاع کرده و در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان ایستادگی کند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1583691
ارسال نظر
نظرات