شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:41 منتشر شده در مورخ: 1398/12/01 شناسه خبر: 1583740
رئیس پلیس راه استان زنجان:

تردد در محورهای کوهستانی زنجان با زنجیر چرخ امکان پذیر است

تردد در محورهای کوهستانی زنجان با زنجیر چرخ امکان پذیر است
رئیس پلیس راه استان زنجان با تاکید براینکه تردد در گردنه‌ها بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نیست گفت: در حال حاضر به دلیل بارش برف محورهای استان لغزنده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس مظفری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی استان اظهار کرد: محورهای کوهستانی و سردسیر استان لغزنده است.

وی به لغزندگی گردنه‌های برفگیر استان زنجان اشاره و اظهار کرد: تردد در گردنه های استان زنجان به علت لغزندگی محور بدون زنجیر چرخ ممنوع بوده و از تردد این وسایل نقلیه جلوگیری می‌شود.

رئیس پلیس راه استان زنجان با اشاره به وضعیت تردد در سایر محورهای این استان گفت: تردد در برخی از محور‌ها لغزنده نبوده و خودروها بدون هیچ ممنوعیتی می‌توانند در این محورها تردد کنند.

وی با اشاره به وضعیت ترافیکی محورهای اصلی گفت: در حال حاضر تردد در این محور روان و عادی است و هیچ مشکلی در تردد خودروها وجود ندارد.

مظفری گفت: به علت فعالیت سامانه بارشی در سطح استان بارش برف در برخی نواحی به صورت کولاک بوده و سبب لغزندگی محورها شده که لازم است رانندگان هنگام تردد در این محورها احتیاط کرده و فاصله طولی را رعایت کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1583740
ارسال نظر
نظرات