شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:44 منتشر شده در مورخ: 1398/12/01 شناسه خبر: 1583742
دبیر ستاد انتخابات استان همدان:

همدانی‌ها در 1278 شعبه، آراء خود را به صندوق‌ها می‌ریزند

همدانی‌ها در 1278 شعبه، آراء خود را به صندوق‌ها می‌ریزند
ابوالقاسم الماسی از فعال بودن یک‌هزار و 278 شعبه اخذ رأی در استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوالقاسم الماسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار عصر همدان؛ از آمادگی استان در برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد و اظهار کرد: یک‌هزار و ۲۷۸ شعبه اخذ رأی در استان همدان پیش‌بینی شده است.

وی به تفکیک شعب اخذ رأی در شهرستان‌ها اشاره کرد و گفت: 297 شعبه اخذ رأی از ساعت 8 صبح فردا در شهرستان همدان فعال خواهد بود.

دبیر ستاد انتخابات استان همدان بیان کرد: در سایر شهرستان‌ها نیز به ترتیب در ملایر 199 شعبه، فامنین ۵۵ شعبه، رزن ۷۷ شعبه، درگزین ۴۵ شعبه، بهار 114 شعبه، کبودراهنگ ۱۴۳ شعبه، تویسرکان ۱۰۰ شعبه، اسدآباد 110 شعبه و نهاوند ۱۴۷ شعبه پیش‌بینی شده است.

وی تعداد واجدان شرایط رأی دادن در این دوره انتخابات را یک‌میلیون و 404 هزار و 730 نفر در استان دانست و بیان کرد: از این تعداد ۷۰۱ هزار و ۸۴۳ نفر آقا و ۷۰۲ هزار و ۸۸۷ نفر خانم هستند.

الماسی با بیان اینکه ۶۳ هزار و ۵۹۱ رأی اولی نیز پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شوند، افزود: از این تعداد رأ ی اولی در استان، ۳۲ هزار و ۵۱۰  نفر آقا و ۳۱ هزار و ۸۱ نفر خانم هستند.

وی با تأکید بر اینکه فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها در آمادگی کامل اجرا و برگزاری انتخابات هستند، تصریح کرد: اقلام، ملزومات و تعرفه‌ها به تعداد صندوق‌های اخذ رأی آماده و مشخص شده است.

دبیر ستاد انتخابات استان همدان با بیان اینکه به عوامل اجرایی برگزاری انتخابات آموزش‌های لازم ارائه شده است، ادامه داد: 20 هزار نفر در استان همدان کار اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را بر عهده دارند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1583742
ارسال نظر
نظرات