شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 10:15 منتشر شده در مورخ: 1398/12/02 شناسه خبر: 1583976
دعوت فرمانده سپاه الغدیر یزد از مردم برای شرکت در انتخابات:

امروز برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات ایران افزوده می‌شود

امروز برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات ایران افزوده می‌شود
رضا پورشمسی گفت: ان شا الله با حضور و همراهی همه مردم امروز نیز برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات ملت شریف ایران افزوده می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ پاسدار رضا پورشمسی در گفتگو با خبرنگار با یزدرسا، با دعوت از ملت غیور ایران برای حضور پرشور در انتخابات عنوان کرد: حضور مردم در انتخابات ایران می تواند رهنمود ایران قوی که رهبر انقلاب فرمودند را با تشکیل مجلسی قوی تحقق بخشد.

فرمانده سپاه الغدیر یزد ادامه داد: مردم ایران با شرکت در انتخابات در ۴۱ سال گذشته نشان دادند که به آینده کشور خود اهمیت می‌دهند و به نظام اسلامی که برخاسته از خون شهیدان و مجاهدت‌های بسیار مردم است اعتماد دارند.

 وی تاکید کرد: مردم ما همانگونه که در مراسم تشییع و چهلم سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی با حضور حماسی خود مشت محکمی به دهان یاوه گویان آمریکایی زدند امروز نیز با شرکت در انتخابات این مسیر را ادامه می دهند.

پورشمسی ابراز امیدواری کرد: انشاالله با حضور و همراهی همه مردم امروز نیز برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات ملت شریف ایران افزوده می شود.

وی همچنین بیان داشت: در راستای برقراری امنیت صندوق های رای در استان یزد تامین امنیت 30 درصد صندوق‌ها به سپاه الغدیر استان یزد واگذار شده و سپاه در این زمینه با نیروی انتظامی و دستگاههای امنیتی مشارکت دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1583976
ارسال نظر
نظرات