شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 11:20 منتشر شده در مورخ: 1398/12/02 شناسه خبر: 1584005
استاندار مرکزی:

مردم بار دیگر صلابت سیاسی و اقتدار مردمی نظام اسلامی را به رخ دشمنان بکشانند

مردم بار دیگر صلابت سیاسی و اقتدار مردمی نظام اسلامی را به رخ دشمنان بکشانند
استاندار مرکزی گفت: انتخابات ها در کشور ما تا به امروز موجب اقتدار ملی و عزت ایران اسلامی شده و این انتخابات ها بوده اند که همواره توانسته امنیت و وحدت ملی را برای ما و کشور ایجاد کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی امروز در اولین ساعات آغاز یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور در پای صندوق های رأی در جمع خبرنگاران، گفت: انتخابات یک وجه دیگری از مردم سالاری دینی است که بارها توسط امام راحل و مقام معظم رهبری بر آن تاکید شده است و مسئولین و قانون اساسی نیز برای اجرای آن همواره تلاش داشته اند.

آقازاده افزود: انتخابات ها در کشور ما تا به امروز موجب اقتدار ملی و عزت ایران اسلامی شده و این انتخابات ها بوده اند که همواره توانسته امنیت و وحدت ملی را برای ما و کشور ایجاد کند.

وی ضمن بیان اینکه انتخابات باعث ثبات نظام جمهوری اسلامی شده است، عنوان کرد: امیدواریم امروز توسط مردم ایران در این انتخابات مجلس شورای اسلامی برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی رقم بخورد که این نیز موجب استمرار اقتدار نظام و تثبیت جمهوری اسلامی و تشکیل یک مجلس قوی،کارآمد و انقلابی که در شأن ملت ایران و حکومت اسلامی باشد، شود.

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: به عنوان یک خدمتگذار ضمن تشکر از حضور معنادار مردم در مشارکت های سیاسی می خواهیم امروز هم با حضورشان بار دیگر آن صلابت سیاسی و اقتدار مردمی نظام اسلامی را به رخ همه بدخواهان و دشمنان ایران اسلامی بکشانند و بار دیگر حماسه ملی دیگری رقم بزنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1584005
ارسال نظر
نظرات