شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:45 منتشر شده در مورخ: 1398/12/02 شناسه خبر: 1584007
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

رأی مردم تو دهنی بزرگی به همه دشمنان اسلام و انقلاب است

رأی مردم تو دهنی بزرگی به همه دشمنان اسلام و انقلاب است
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تاکید براینکه رأی مردم تو دهنی بزرگی به همه دشمنان اسلام و انقلاب است، گفت: انتخابات راه اهل بیت(ع)، امام و مقام معظم رهبری است که همه باید این راه را به خوبی ادامه دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی امروز در اولین ساعات آغاز یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پس از انجام مراحل اخذ رأی در جمع خبرنگاران ضمن گرامی داشت یاد و خاطره امام و شهدا، گفت: امام و شهدا افتخارات زیادی برای ما آفریدند و انتخابات یکی از بزرگترین افتخاراتی است که برای ملت ایران به ارمغان آوردند.

دری نجف آبادی افزود: امام همواره تاکید می کردند ما نوکر مردم هستیم و انقلاب اسلامی را بر پایه خدمت گذاری به مردم بنا نهادیم. در همین راستا یکی از مصادیق خدمت گذاری این بود که نقش مردم را در سرنوشت خودشان به طور اساسی و خصوصا از دیدگاه اسلامی به خوبی دیدند.

وی ضمن بیان اینکه مردم ما نقش آفرین اساسی هستند، تصریح کرد: مردم هستند که به جمهوری اسلامی رأی دادند و امروز همین مردم هستند که با حضور در انتخابات در سرنوشت خود موثر خواهند بود و این افتخار بسیار بزرگی است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تاکید بر تاثیرگذاری مردم در انتخابات های مختلف، اظهار کرد: انتخابات از دیدگاه مقام معظم رهبری یک تکلیف شرعی و دینی است بنابراین این حق شرعی مردم از این جهت بسیار مهم است.

وی مردم سالاری دینی را یادگار امام و شهدا دانست و بیان کرد: هیچ کدام از کشورها حتی کشورهای اسلامی چنین هویتی را برای ملت ها قائل نیستند و این فقط مختص جمهوری اسلامی است.

دری نجف آبادی با تاکید براینکه رأی مردم تو دهنی بزرگی به همه دشمنان اسلام و انقلاب است، عنوان کرد: انتخابات راه اهل بیت(ع)، امام و مقام معظم رهبری است که همه باید این راه را به خوبی ادامه دهیم.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم همه مردم از این امتحان بزرگ سربلند بیرون بیایند، تصریح کرد: علیرغم اینکه برخی حواشی هم از جمله ویروس کرونا به وجود آمده نباید مانعی برای حضور گسترده مردم شود چرا که هر رأیِ مردم یک آریِ بزرگ به جمهوری اسلامی، امام، رهبری، عزت، سربلندی، پیشرفت و افتخار کشور است و نشان می دهد که ما هستیم و نه محکم به دشمنان انقلاب و معامله قرن می گوییم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با دعوت از مردم شهید پرور استان مرکزی و همه ملت ایران برای حضور در  اولین ساعات اخذ رأی، عنوان کرد: مردم یک بار دیگر حضور حماسی خود را به جهانیان نشان دهند و قطعا این قدم ها در صراط نخواهد لرزید و خداوند اجر مضاعفی به آنها خواهد داد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار دیار آفتاب مبنی بر توصیه به کاندیداهایی که پیروز انتخابات امروز نخواهند بود، گفت: در جمهوری اسلامی آن چیزی که اهمیت دارد برادری و اخوت ملت ایران و همه مسئولین است و هرکدام از ما باید در سنگری برای ملت خدمت گذاری کنیم.

دری نجف آبادی ادامه داد: پیداست که از بیش از هفت هزار نفری تعداد محدودی پیروز خواهند شد و از هر ۲۵ نفر یک نفر به مجلس راه پیدا می کند و ما تنها ۲۹۰ نفر نماینده بیشتر نداریم؛ بنابراین تعداد زیادی رأی لازم را نمی آورند و هر کدام از آنها در سنگر دیگری به خدمت رسانی مشغول خواهند شد.

وی تشریح کرد: همه کسانی که در انتخابات حاضر شدند، حضورشان برای خدا بوده است و خود و برنامه هایشان را معرفی کردند و به یاری خدا در نوبت های بعد حضور به می رسانند و زمینه ای مناسب برایشان در انتخابات ها و مسئولیت های بعدی فراهم می شود.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در پایان از زحمات تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات در حوزه های اجرای، نظارت و امنیت تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/
 

https://www.dana.ir/1584007
ارسال نظر
نظرات