شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 10:44 منتشر شده در مورخ: 1398/12/02 شناسه خبر: 1584008
استاندار هرمزگان:

دشمنان از هیچ تلاشی علیه نظام ما دریغ نکرده‌اند/ روز به روز استقامت و شکوه ملت بیشتر شده است

دشمنان از هیچ تلاشی علیه نظام ما دریغ نکرده‌اند/ روز به روز استقامت و شکوه ملت بیشتر شده است
همتی گفت: دشمنان از هر تلاشی علیه نظام ما دریغ نکرده اند و با تحریم های حداکثری سعی در خسته کردن ملت ایران کرده؛ اما روز به روز استقامت و شکوه ملت بیشتر شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ فریدون همتی، استاندار هرمزگان صبح امروز با حضور در پای صندوق اخذ رای در بندرعباس گفت: مردم ما ثابت کرده اند که در دنیا بی نظیر اند و با ایستادگی خود و اهدای جان و مال از آن مراقبت کرده اند.

استاندار هرمزگان عنوان کرد: دشمنان از هر تلاشی علیه نظام ما دریغ نکرده اند و با تحریم های حداکثری سعی در خسته کردن ملت ایران کرده؛ اما روز به روز استقامت و شکوه ملت بیشتر شده است.

همتی با بیان اینکه انتخابات یکی از زیباترین عرصه های حفظ و حراست از انقلاب و دخالت در سرنوشت کشور است، عنوان کرد: مردم نسبت به انقلاب و ارزش های آن، امروز در این صف طولانی ایستاده اند که نشان می دهد همه مردم با شور، نشاط و امید به پای صندوق ها آمده اند.

وی با تاکید بر اینکه هر رای مردم تاثیر مستقیم در حضور نمایندگان در مجلس شورای اسلامی دارد که با قانون گذاری و نظارت خود نقش بی بدیلی در سرنوشت کشور خواهد داشت، اظهار کرد: ما باید مجلسی فهیم و متخصص تشکیل دهیم تا بتواند این رسالت سنگین را به سرانجامی نیک برساند.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه حدود یک هزار و ۳۱۸ شعبه اخذ رای در سرتاسر استان وجود دارد که برخی صندوق ها ثابت و در روستاهای دور و کوچک صندوق های سیار نیز قرار دارد، خاطر نشان کرد: بیش از۲۰ هزار نفر در حوزه امنیت و اجرا و در هر صندوق بین پنج تا هفت نفر ناظر از سوی شورای نگهبان انتخاب شده است.

انتهای پیام/


 

https://www.dana.ir/1584008
ارسال نظر
نظرات