شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 11:17 منتشر شده در مورخ: 1398/12/02 شناسه خبر: 1584023
رئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات کرمانشاه:

تخلفات احتمالی انتخابات مجلس در کرمانشاه رصد می‌شود

تخلفات احتمالی انتخابات مجلس در کرمانشاه رصد می‌شود
رئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: تخلفات احتمالی انتخابات مجلس در این استان رصد می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرصادنیوز  افشین کریمی صبح امروز جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حیات و ممات دموکراسی و مردم سالاری به حضور مردم بستگی دارد و وظیفه حکومت نیز برگزاری انتخاباتی سالم و ایجاد فضایی رقابتی است و تلاش وزارت کشور به عنوان مجری انتخابات بر تحقق این امر است.

وی افزود: برای تضمین سلامت انتخابات هیئت بازرسی در سطح استان تشکیل شده و در هر شهرستان یک هیئت سه نفره به عنوان هیئت مرکزی تشکیل شده است.

رئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات استان کرمانشاه عنوان کرد: برای هر صندوق سیار و هر سه صندوق ثابت یک بازرس در نظر گرفته شده است، همچنین برای هر ۱۰ صندوق یک سربازرس و برای هر شهرستان بازرسان ویژه ای توسط وزارت کشور انتخاب شده است.

این مسئول گفت: همه اینها به مثابه یک شبکه به صورت طبیعی مسائل و مشکلاتی که در قالب تخلفات احتمالی مطرح می‌شود رصد خواهد کرد و البته در این راستا مردم به عنوان بازرسان اصلی هستند.

وی عنوان کرد: در موعد مقرر با متخلفین انتخاباتی برخورد می‌شود.

کریمی ادامه داد: تاکنون در استان کرمانشاه هیچ یک از مقامات دولتی تخلف انتخاباتی نداشته‌اند.

رئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: در صورتی که احساس شود مسئولی جانبدارانه عمل می‌کند و حق الناسی که به فرموده مقام معظم رهبری باید مدنظر قرار گیرد، را نداشته باشد وزارت کشور بدون اغماض با افرادی که قصد دخالت در انتخابات داشته باشند برخورد می‌کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1584023
ارسال نظر
نظرات