شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:16 منتشر شده در مورخ: 1398/12/02 شناسه خبر: 1584032
استاندار همدان خبر داد؛

مهلت رأی‌گیری تا ۱۰ ساعت پس از آغاز انتخابات/ تمدید مهلت در صورت درخواست فرمانداران

مهلت رأی‌گیری تا ۱۰ ساعت پس از آغاز انتخابات/ تمدید مهلت در صورت درخواست فرمانداران
شاهرخی در خصوص احتمال تمدید مهلت اخذ رأی گفت: در صورت درخواست فرمانداران و موافقت وزارت کشور انتخابات تمدید می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ صبح امروز و در آغازین ساعات اخذ رأی، استاندار همدان و همسرش با حضور در شعبه ۳۵ رأی خود را به صمدوق انداختند؛ معاون سیاسی امنیتی استاندار، معاون امور اقتصادی و فرماندار شهرستان همدان نیز با حضور در این شعبه آراء خود را به صندوق انداختند.

استاندار همدان در حاشیه این برنامه با اشاره به خلق حماسه‌ای دیگری در دومین روز از اسفندماه، اظهار کرد: حضور پرشور مردم برای شرکت در انتخابات این دوره در ساعات اولیه برگ زرین دیگری را در تاریخ پرشکوه استان همدان رقم می‌زند.

سیدسعید شاهرخی به مانیتورینگ تمام شعب اخذ رای به صورت آنلاین اشاره کرد و گفت: با توجه به نظارت‌های پیش‌بینی شده روند منظم و بدون هیچ مشکلی را در انتخابات شاهد خواهیم بود.

وی مهلت اخذ رأی را از ساعت ۸ صبح به مدت ۱۰ ساعت دانست و بیان کرد: شهروندان و مردم عزیز برای حضور در انتخابات در ساعات اولیه به شعب اخذ رأی مراجعه کرده و آراء خود را به صندوق‌ها بریزند و این مهم را به ساعات پایانی موکول نکنند.

استاندار همدان در خصوص احتمال تمدید مهلت اخذ رأی نیز، افزود: در صورت درخواست فرمانداران و موافقت وزارت کشور انتخابات تمدید می‌شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان نیز با بیان اینکه تمام شعب اخذ رای پیش از ساعت هشت صبح آماده حضور مردم بودند، تصریح کرد: تمام تدابیر لازم در این خصوص اندیشیده شده است و امید است با حضور گسترده مردم عزتمندی بیش از پیش ایران اسلامی را شاهد باشیم.

مصطفی آزادبخت با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی متعلق به مردم است، ادامه داد: حدود ۱۵۰ کاندیدا در این عرصه از انتخابات با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار همدان با بیان اینکه با استفاده از سیستم احراز هویت به سرعت انتخابات افزوده شده است، خاطرنشان کرد: در تمام شعب این تمهیدات اندیشیده شده است.

حسین افشاری فرماندار شهرستان همدان نیز با اشاره به فعال بودن ۳۵۲ شعبه اخذ رای در سطح همدان و فامنین، یادآور شد: ۵۵ کاندیدا برای دو کرسی مجلس با یکدیگر رقابت می‌کنند.

وی با بیان اینکه در حوزه همدان و فامنین، ۷ هزار و ۴۰ نفر عوامل اجرایی، نظارتی، محافظین صندوق و پشتیبانی برگزاری انتخابات را برعهده دارند، اظهار کرد: تعداد تخلفات انتخاباتی در حوزه همدان و فامنین با ۱۴ مورد کمترین تخلفات در این دوره بوده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1584032
ارسال نظر
نظرات