شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 14:01 منتشر شده در مورخ: 1398/12/02 شناسه خبر: 1584073
فرمانده سپاه فجر فارس:

حضور پُرشور جوانان انقلابی در انتخابات دارای پیام بازدارندگی برای دشمنان انقلاب اسلامی است

حضور پُرشور جوانان انقلابی در انتخابات دارای پیام بازدارندگی برای دشمنان انقلاب اسلامی است
سردار غیاثی گفت: انتخابات به عنوان مسئله اساسی کشور یکی از مهم ترین عرصه های نقش آفرینی مردم در اداره کشور و نِماد مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شیرازه، سردار سید هاشم غیاثی همزمان با آغاز رای گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن حوزه در حوزه رای گیری، رای خود را به صندوق انداخت.

سردار غیاثی در گفتگو با خبرنگاران ضمن تجلیل از حضور گسترده مردم در انتخابات، گفت: حضور نسل جوان و رای اولی ها در انتخابات مجلس شورای اسلامی نشاندهندۀ روحیه انقلابی نسل آینده ساز کشور است و این شور انقلابی دارای پیام بازدارندگی برای دشمنان انقلاب اسلامی و یک حرک اُمیدآفرین برای تمام دوستداران انقلاب اسلامی در سراسر دنیاست.
 
وی با بیان اینکه مردم با حضور باشکوه خود در انتخابات نشان دادند پای عهد خود با انقلاب ایستاده اند، گفت: انتخابات به عنوان مسئله اساسی کشور یکی از مهم ترین عرصه های نقش آفرینی مردم در اداره کشور بوده و نِماد مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی ایران است.
 
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه  این انتخابات باشکوه نشاندهندۀ اعتماد و اعتقاد مردم به نظام اسلامی است، گفت: مردم در این انتخابات ضمن تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و شهدا بار دیگر حمایت و پشتیبانی خود را از نظام و انقلاب اسلامی را اعلام کردند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1584073
ارسال نظر
نظرات