شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 11:55 منتشر شده در مورخ: 1398/12/02 شناسه خبر: 1584086
استاندار چهارمحال و بختیاری:

حضور مردم پای صندوق‌های رای پرشورتر از دوره‌های قبل است/ مشارکت در انتخابات از ارکان حفظ نظام است

حضور مردم پای صندوق‌های رای پرشورتر از دوره‌های قبل است/ مشارکت در انتخابات از ارکان حفظ نظام است
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: باتوجه به موقعیت اخیر کشورمان و نقشه‌های دشمنان برای عدم حضور مردم در پای صندوق‌های رای، بنابر اطلاعاتی که تا این لحظه به دست ما رسیده این دوره شلوغ‌تر از دوره‌های قبلی بوده و حضور مردم در شهرستان‌ها و شعبه‌ها پرشورتر از قبل است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در حاشیه رای‌ریزی در یکی از حوزه‌های شهرکرد در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: باتوجه به موقعیت اخیر کشورمان و نقشه‌های دشمنان برای عدم حضور مردم در پای صندوق‌های رای، بنابر اطلاعاتی که تا این لحظه به دست ما رسیده این دوره شلوغ‌تر از دوره‌های قبلی بوده و حضور مردم در شهرستان‌ها و شعبه‌ها پرشورتر از قبل است.
 


وی ضمن تشکر از حضور مردم پای صندوق‌های رای اضافه کرد: مجددا از مردم دعوت می‌کنم به شعب اخذ رای بیایند و بدانند بی‌توجهی کردن به انتخابات هیچ مشکلی را حل نمی‌کند و دشمن را گستاخ‌تر می‌کند.
 
استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: شهید سلیمانی، همه شهدای انقلاب و همه طرفداران نظام بسیار تاکید داشتند که حفظ نظام از اوجب واجبات است و حفظ نظام با مشارکت مردم محقق می‌شود، انتخابات یکی از نمودهای مشارکت است و مردم در انتخابات‌ها در کنار نظام بودن خود را اعلام می‌کنند.
 


عباسی یادآور شد: امروز عملا مشخص است که حضور مردم بسیار بالا است و این حضور عینیت پیدا کرده است، رای مردم همواره تاثیر بسیاری در سرنوشت کشور دارد خصوصا در مجلس چون نمایندگان مجلس وکلای ملت هستند و اگر مردم فکر می‌کنند مشکلاتی وجود دارد باید وکلایی توانمند به مجلس بفرستند و اگر وکیلی انتخاب نمی‌شود یعنی مشکلی هم وجود ندارد.
 
وی تاکید کرد: این مجلس است که می‌تواند مشکلات داخلی و خارجی را رفع کند به‌ویژه مجلسی که متشکل از نمایندگان توانمند و کاربلد باشد.
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1584086
ارسال نظر
نظرات