شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 12:10 منتشر شده در مورخ: 1398/12/02 شناسه خبر: 1584096
دبیر ستاد انتخابات کرمانشاه:

تعرفه‌های رای به اندازه کافی در اختیار فرمانداری‌ها قرار گرفته است

تعرفه‌های رای به اندازه کافی در اختیار فرمانداری‌ها قرار گرفته است
دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: تعرفه‌های رای به اندازه کافی در اختیار فرمانداری‌ها قرار گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرصادنیوز بهرام سلیمانی پیش از ظهر امروز با حضور در پای صندوق‌های رأی در جمع خبرنگاران گفت: صبح امروز طبق موعد قانونی رأس ساعت ۸ صبح فرآیند اخذ رأی در استان کرمانشاه آغاز شد و از آن زمان از طریق سامانه جامع انتخابات فرآیند رصد می‌شود و تاکنون مشکل خاصی گزارش نشده است.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه افزود: فرایند رأی گیری در استان کرمانشاه در ۹۶۵ شعبه شهری و ۶۲۰ شعبه روستایی در حال انجام است.

این مسئول خاطر نشان کرد: امروز تعداد 1585  صندوق اخذ رأی در استان آرای مردم را جمع‌آوری می‌کنند که از این تعداد ۹۶۴ شعبه آن ثابت و ۶۲۱ شعبه سیار است.

سلیمانی با بیان اینکه یک میلیون و ۵۴۶ هزار و ۴۱۳ نفر از مردم استان کرمانشاه در این دوره از انتخابات واجد شرایط رأی دادن هستند، گفت: تعرفه‌های رای به اندازه کافی در اختیار فرمانداری‌ها قرار گرفته است و به این ‌جهت هیچ مشکلی نداریم و حتی اگر ۱۰۰ درصد مشارکت داشته باشند تعرفه لازم در اختیار فرمانداری‌ها قرار گرفته است.

وی ادامه داد: اعضای شعب اخذ رأی و نمایندگان کاندیداها به طور کامل توجیه شدند که در محل اخذ رأی و شعب هیچ‌گونه پوستر و تبلیغاتی وجود نداشته باشد و در صورت مشاهده باید تمام آنها را امحاء کنند.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه در مورد تخلفات احتمالی در فرایند انتخابات بیان داشت: به این منظور دستگاه‌های نظارتی به طور دقیق موضوع را رصد می‌کنند و اگر مواردی مشاهده و یا گزارش شود حتماً با آنها برخورد خواهد شد.

سلیمانی همچنین به مردم توصیه کرد در ساعات اولیه رأی خود را به صندوق بیندازند تا در ساعت پایانی با ازدحام مواجه نشوند و همچنین با سهولت و صرف زمان کمتری رأی را به صندوق‌ها بیاندازند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1584096
ارسال نظر
نظرات