شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:23 منتشر شده در مورخ: 1398/12/02 شناسه خبر: 1584160
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان:

توقیف 160 شناسنامه در شهرستان چابهار/ تحقیقات در حال انجام است و نتیجه به اطلاع مردم خواهد رسید

توقیف 160 شناسنامه در شهرستان چابهار/ تحقیقات در حال انجام است و نتیجه به اطلاع مردم خواهد رسید
حجت‌الاسلام علی موحدی راد از توقیف 160 شناسنامه در شهرستان چابهار خبر داد و گفت: تحقیقات در حال انجام است و نتیجه به اطلاع مردم خواهد رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام علی موحدی راد، دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان در حاشیه شرکت در یازدهمین مرحله از انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان زاهدان، در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون در خصوص تخلفات صورت گرفته برخی نامزدهای انتخاباتی در این استان گفت: گاهی افرادی سوء استفاده می کنند و علیرغم اینکه نام شان جزو لیست کاندیدهای تایید صلاحیت شده نیست، اقدام به انجام تبلیغات انتخاباتی می کنند؛ سپس در لحظه آخر در فضای مجازی با اعلام کنار رفتن به نفع فرد خاصی تلاش می کنند تا بتوانند آراء قابل توجهی را برای یک نامزد دیگر جمع کنند.

وی ادامه داد: پس از بروز این تخلف در ایرانشهر، مسئولان فرمانداری این شهر با هدف اطلاع رسانی به مردم مصاحبه هایی با رسانه ها انجام دادند و شب گذشته همان نامزد متخلف از طرف خودش بیاینه ای در فضای مجازی صادر کرد و ضمن عذرخواهی و پوزش اعلام کرد که بنده نامرد انتخاباتی نیستم که پرونده قضایی وی تشکیل و در دست پیگیری است.

این مقام مسئول اظهار کرد: همچنین یکی از نامزدهای انتخاباتی نیز علیرغم رد صلاحیت، مبادرت به انتشار کلیپ های تبلیغاتی و اعلام کد انتخاباتی برای خود برای خود کرده بود. این قبیل تخلفات انتخاباتی باعث می شود تا مردم در انتخاب صحیح دچار مشسکل شوند و با بالا رفتن آمار آراء باطله، شانس حضور یک نماینده قوی در مجلس کاهش پیدا کند.

این مقام مسئول با اشاره به صدور دستور دستگیری این افراد، گفت: امروز نیز حدود 160 فقره شناسنامه و سند سجلی در اختیار طرفداران یکی از نامزدها در شهرستان چابهار بود که پلیس آن 160 شناسنامه را توقیف کرده و پرونده قضایی را تشکیل و اقدامات تحقیقاتی آنها در حال انجام است و نتیجه به اطلاع مردم استان خواهد رسید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1584160
ارسال نظر
نظرات