شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 15:42 منتشر شده در مورخ: 1398/12/02 شناسه خبر: 1584197
آیت‌الله شاهچراغی:

قدردانی می‌کنم از نامزدهایی که بدون تخریب، رقابت کردند

قدردانی می‌کنم از نامزدهایی که بدون تخریب، رقابت کردند
نماینده ولی فقیه در استان گفت: همه نامزدها برنامه‌های خود را در اختیار منتخب مردم قرار دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، آیین عبادی سیاسی نمازجمعه این هفته سمنان به امامت آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان در مسجد امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان در بخشی از خطبه‌های این هفته نمازجمعه سمنان با قدردانی از نامزدهایی که برای پرهیز از تفرق آراء و به نفع مردم از شرکت در انتخابات کناره‌گیری کردند اظهار داشت: پیش‌تر نیز از نامزدها خواسته بودم که به نفع اصلح کنار بروند و گفته بودم نامزدها اهل جهاد اکبر نیستند؛ اما اینطور نیست برخی از نامزدها جهاد اکبر کردند و به نفع مردم کنار رفتند.

آیت‌الله شاهچراغی قدردانی دوم خود را به نامزدهایی که بدون دست‌اندازی به ابزار تخریب در رقابت باقی ماندند اختصاص داد و گفت: از جمع کثیر شما نامزدها 4 نفر راهی مجلس خواهند شد و هرکس که انتخاب شود، نماینده همه مردم خواهد بود؛ بنابراین پس از این رقابت‌ها باید کنار گذاشته شود و رفاقت‌ها جای آن را بگیرد.

وی افزود: از نامزدهایی که واجد آراء کافی برای ورود به مجلس نمی‌شوند هم درخواست می‌کنیم که پیشنهادات و برنامه‌های خود را در اختیار نمایندگان منتخب قرار دهند.

امام جمعه سمنان در ادامه با استناد به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با مداحان، تاب‌آوری مردم ایران در برابر فشارهای دشمنان را نتیجه معرفت و ذکر اهل‌بیت(ع) عنوان کرد و گفت: مقاومت و تاب‌آوری درسی است که سیدالشهداء(ع) و دیگر ائمه(ع) به ما داده‌اند و ملت ایران تا زمانی که بینی آمریکا، شیطان بزرگ را به خاک بمالند، مقاومت خواهند کرد.

آیت‌الله شاهچراغی در ادامه با اشاره به این مطلب که حلب پس از 9 سال و پس از شهادت سردار سلیمانی آزاد شد گفت: شهیدان زنده‌اند و گویی شهید سلیمانی در حال مدیریت جبهه مقاومت است و دیگر مناطق تحت اشغال نیز آزاد خواهد شد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد شناسنامه هیچ‌کس در استان سمنان بدون مُهر انتخابات 98 نماند.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1584197
ارسال نظر
نظرات