شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 16:40 منتشر شده در مورخ: 1398/12/02 شناسه خبر: 1584248
حضور بازیگر گیلانی در پای صندوق رأی؛

ساقی زینتی: مردم دست روی دست نگذارند؛ ما نسبت به فرزندان مان مسئولیم+ فیلم

ساقی زینتی: مردم دست روی دست نگذارند؛ ما نسبت به فرزندان مان مسئولیم+ فیلم
ساقی زینتی بازیگر گیلانی با بیان اینکه برای شرکت در امر خطیر انتخابات از تهران به رشت آمده، گفت: آمده ام تا در انتخابات شرکت کنم و باید باشم به خاطر آینده فرزندم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، "ساقی زینتی" بازیگر گیلانی امروز در شعبه شماره یک اخد رأی در میدان شهرداری رشت حضور یافت و در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شرکت کرد.

وی در گفتگو با خبرنگار 8دی، با بیان اینکه برای شرکت در امر خطیر انتخابات از تهران به رشت آمده، گفت: آمده ام تا در انتخابات شرکت کنم و باید باشم به خاطر آینده فرزندم.

این بازیگر گیلانی با بیان اینکه من یک دختر 18ساله دارم و آینده اش برایم خیلی مهم است، گفت: کسی که انتخاب می کنم خیلی برایم مهم است که چه قدم هایی بر می دارد و دقیقا در جریان عملکرد کسی که انتخاب کرده ام هستم.

وی ادامه داد: خیلی ها می آیند و قشنگ حرف می‌زنند و ما به پاس حرف‌های قشنگ شان گول خوردیم اما این بار محققانه انتخاب کردم، بیوگرافی کاندیدا را در آوردم و خوشحالم کسی را انتخاب کردم که حرفش با عملش یکی است.

زینتی در پاسخ به این سؤل که چه توصیه ای به مردم دارید، گقت: به مردم توصیه می کنم دست روی دست نگذارند؛ اگر تا الان هم اشتباهی صورت گرفته به خاطر این است که آگاهانه انتخاب نکردند، هرکس هر چه گفت راه افتادند و به آن رأی دادند؛ من هم این اشتباه را کردم اما این بار آگاهانه رأی دادم.

وی با بیان اینکه اگر دست روی دست بگذاریم هم به خودمان خیانت کرده ایم هم به فرزندان مان، تصریح کرد: بچه های ایران مانند فرزندان خودمان می مانند و ما نسبت به این ها مسئولیم و ما باید جوابگوی نسل آینده مان باشیم. پس بهتر است که مردم قدم جلو بگذارند و آگاهانه انتخاب کنند.

 

انتهای پیام/

ساقی زینتی: مردم دست روی دست نگذارند؛ ما نسبت به فرزندان مان مسئولیم + فیلم
https://www.dana.ir/1584248
ارسال نظر
نظرات