شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 16:50 منتشر شده در مورخ: 1398/12/02 شناسه خبر: 1584256
رئیس ستاد انتخابات لرستان:

توقف در مقابل شعب اخذ رأی ممنوع/ روند رأی‌گیری در لرستان به خوبی پیش می‌رود

توقف در مقابل شعب اخذ رأی ممنوع/ روند رأی‌گیری در لرستان به خوبی پیش می‌رود
رئیس ستاد انتخابات لرستان توقف در مقابل شعب اخذ رأی را ممنوع دانست و گفت: روند رأی گیری در لرستان به خوبی پیش می‌رود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش سفیر افلاک، محمود ثمینی، رئیس ستاد انتخابات لرستان عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به این که فرآیند رای‌گیری طبق قانون از هشت صبح آغاز شده و تا ۱۸ عصر ادامه دارد، در صورت تقاضای فرمانداران و تایید وزیر کشور و استاندار زمان رای گیری تمدید می شود.

وی افزود: تاکنون تعدادی از هموطنان به شعبات مراجعه کرده و از مردم تقاضا داریم در این ساعات مراجعه کنند و رای‌گیری را به آخر وقت موکول نکنند.

رئیس ستاد انتخابات لرستان عنوان کرد: از فرمانداران و بخشداران تقاضا داریم با شعبات اخذ رای ارتباط داشته باشند و تمام شرایط را برای حضور مردم فراهم کنند و اگر نواقصی وجود دارد برطرف کنند که خوشبختانه تاکنون در روند انتخابات مشکلی وجود نداشته است.

ثمینی به برهم زنندگان نظام انتخابات هشدار داد و گفت: کسانی که با هر قصدی بخواهند در برگزاری انتخابات اقدام و تحرکاتی انجام دهند برخورد می شود که تاکنون تذکراتی به برخی از افراد داده شده و برخی هم بازداشت شده اند و اگر هر فردی اختلالی ایجاد کند طبق قانون برخورد می شود.

وی با اشاره به رای اولی‌ها بیان کرد: متولیدن دوم اسفند ۱۳۸۰ و ماقبل آن می توانند در این دوره از انتخابات شرکت کنند و شناسنامه و کارت ملی و یا شماره ملی را همراه داشته باشند چرا که اگر احراز هویت با شماره ملی نباشد نمی توانند رای دهند.

رئیس ستاد انتخابات لرستان تصریح کرد: با توجه به توافق شورای نگهبان و ستاد انتخابات، استامپ زدن برای انتخابات اختیاری است.

ثمینی خاطرنشان کرد: هر کسی پس از خروج از شعبات اگر توقف بیجا داشته باشد و رفتار غیر قانونی انجم دهد، حتما مورد برخورد قرار می گیرد.

وی اظهارداشت: در شش روستا که تردد خودرو به دلیل بارش برف با مشکل مواجه بود از طریق بالگرد انجام شد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1584256
ارسال نظر
نظرات