شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 18:25 منتشر شده در مورخ: 1398/12/02 شناسه خبر: 1584320
صف‌های موازی در گلزار شهدای کرمان؛

لبیک کرمانی‌ها به فرمانده دلها در راه پایبندی به انقلاب

لبیک کرمانی‌ها به فرمانده دلها در راه پایبندی به انقلاب
کرمانی ها از آغازین ساعات امروز در گلزار شهدا برای آنکه مهر وفای به عهدی با فرمانده دلها در شناسنامه شان زده شود، صف بستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان، هنوز آفتاب از پشت کوهها بالا نیامده بود و بر صبح انتخاب طلوع نکرده بود که به رسم جمعه ها عاشقان ظهورش در مسجد صاحب الزمان و جوار گلزار شهدای کرمان آمده بودند و ندبه خوانی می کردند.

عاشقان سردار دلها در میان زمزمه های ندبه همچون روزهای گذشته در صف هایی ایستاده بودند؛ صف هایی به احترام فرمانده و به انتظار زیارت قبر مطهرش…

کم کم دو صف موازی ایجاد شد ؛  یکی برای زیارت و دیگری برای یک انتخاب…

هنوز رای گیری آغاز نشده بود که کرمانی ها برای آن که مهر وفای به عهدی با فرمانده دلها در شناسنامه شان زده شود، صف بستند.

آری؛ همان عهدی که حاج قاسم در وصیت نامه اش از مردم کرمان نوشته بود بود، آنجا که خطاب به مردم کرمان چنین گفته بود « اسلام را در این برهه که تداعی یافته در انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی است، تنها نگذارید.

دفاع از اسلام نیازمند هوشمندی و توجه خاص است. در مسائل سیاسی آنجا که بحث اسلام، جمهوری اسلامی، مقدسات و ولایت فقیه مطرح می شود، اینها رنگ خدا هستند؛ رنگ خدا را بر هر رنگی ترجیح دهید.»

اکنون دیگر صف رای دهندگان به یک مجلسی قوی بیش از صف زیارت کنندگان حاج قاسم بود، مردم پرچم هایی از چفیه که نماد مقاومت بود در دست داشتند و منتظر بودند.

 
 
 

مادران و پدرانی که از صبح دست فرزندان خود را گرفته بودند تا برای تعجیل در ظهور ندبه خوانی کنند اکنون با همان کودکان در صف انتخاب ایستاده بودند تا به فرزندانشان مشق ولایت مداری و پایبندی به انقلاب دهند.

 
 

آنها که رای می دادند به دیدار فرمانده می رفتند و در صف زیارت او می ایستادند.

خانمی نوزادش در آغشش بود، بر مزار یکی از شهدا نشسته بود و فاتحه می خواند از او پرسیدم آیا رای داده ای؟ جوابم بلی بود، در ادامه خودش گفت صبح زود به این جا آمدم تا بعد از خواندن دعای ندبه در صف رای دهندگان باشم و به حاج قاسم بگویم اگر چهاز میان ما رفته ای اما من و همه آنهایی که اینجا آمده ایم گوش به فرمان تو بود و هستیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1584320
ارسال نظر
نظرات