شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 19:37 منتشر شده در مورخ: 1398/12/02 شناسه خبر: 1584349
سالک در گفت وگو با دانا:

از وزارت ارتباطات می‌خواهیم با شایعه‌سازان برخورد کند/ مردم مانند همیشه با حضور هوشمندانه پاسخ دشمنان انقلاب را خواهند داد

از وزارت ارتباطات می‌خواهیم با شایعه‌سازان برخورد کند/ مردم مانند همیشه با حضور هوشمندانه پاسخ دشمنان انقلاب را خواهند داد
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه شایعه سازی ضدانقلاب در فضای مجازی نتوانسته مردم را از حضور در پای صندوق های رای منصرف کند، گفت: از وزارت ارتباطات می خواهیم با شایعه سازان فضای مجازی برخورد کند.

«حجت الاسلام احمد سالک»، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا با اشاره به تحرکات برخی کاربران جعلی در فضای مجازی درباره ویروس کرونا و اقدام برای پایین آوردن مشارکت در انتخابات اظهار کرد: این مسأله تازه ای نیست، اخیر موضوع کرونا را مطرح کرده اند و این یک حرکت صهیونیستی برای پایین آوردن مشارکت مردم بود که جواب نداد.

وی ادامه داد: از روز گذشته تاکنون مسأله کرونا را در ایران مطرح کرده اند که علی رغم هجمه ها این موضوع در کشور براساس آمارهای وزارت بهداشت جدی نیست. 
 
حجت الاسلام سالک تأکید کرد: دشمنان برای عدم حضور مردم در پای صندوق‌های رأی حتی استمپ هایی که در انتخابات استفاده می شود را آلوده اعلام می کردند که می تواند باعث انتقال بیماری می شود تا مشارکت پایین بیاید. این نیز یک شایعه‌ای بیش نیست.
 
وی ادامه داد: به طور قطع مردم با هوشمندی و همیشه در صحنه بوده و باز هم پاسخ دشمنان انقلاب را در انتخابات خواهند داد.
 
وی با وارد دانستن انتقادات به نهادهای مسئول درباره عدم برخورد مناسب با شایعه سازان در فضای مجازی، خاطرنشان کرد: به طور قطع آقایان وزارت ارتباطات از اوضاع مذکور اطلاع دارند و باید دید چگونه برخوردی با این شایعه سازی‌ها خواهند داشت. از دکتر جهرمی می خواهیم این موضوع را بررسی و نتایج را اعلام کند.
 
نماینده مردم اصفهان در مجلس در بخش دیگری از این گفت وگو با اشاره به مشارکت مردم در انتخابات مجلس و خبرگان رهبری، تصریح کرد: مشارکت تا به این ساعت به نحو مطلوبی پرشور و حماسی بوده است.
 
انتهای پیام/
 
 
https://www.dana.ir/1584349
ارسال نظر
نظرات