شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 13:57 منتشر شده در مورخ: 1398/12/04 شناسه خبر: 1584734
کارشناس سیاسی:

FATF موجب بهبودی شرایط اقتصادی نمی‌شود

FATF موجب بهبودی شرایط اقتصادی نمی‌شود
کارشناس سیاسی گفت: مشکلات اقتصادی ما به نوع مدیریت مسئولان اقتصادی باز می‌گردد، اگر قرار است مشکلات اقتصادی ما حل شود ما باید تحولات ساختاری در اقتصاد ایران به‌وجود بیاوریم و دست رانت‌خواران را از اقتصاد کشور کوتاه کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمدرضا بسیج کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با جهانبین نیوز با اشاره به مصوبات و لوایح بی‌تاثیر که در مجلس دهم به تصویب رسید گفت: با وجود برخی از گرایش های گروهی، حزبی و تحت تأثیر جناح های خاص و همچنین جناح های مرعوب غرب، از مصوبه ای که بتواند در مقابل غرب قرار گیرد حمایت و موافقت نشده است.

 وی افزود: برخی از مصوبات می تواند ارزش نیروهای ارزشی و انقلابی را در اذهان مرم بالا برده و همین امر موجب شده تا به عنوان یک رقیب شناخته شده و با تصویب چنین مصوباتی که باعث شده تا نیروهای ارزشی مجری شوند، جلوگیری شود.

کارشناس مسائل سیاسی افزود: این جریان خاص دلبسته برجام است و می خواهد نشان دهد که بدون وابستگی به برجام،fatf و ... هیچ پیشرفتی در کار نخواهد بود.

بسیج در ادامه بیان کرد: این موضوع را استخوان لای زخم کرده اند تا به مردم اثبات کنند بدون همکاری با اروپا و امریکا پیشروی در امور امکان پذیر نیست و از همین رو طرح هایی را به تصویب مبی رسانند که این موضوع  را اثبات کنند .

وی با تاکید بر اینکه با تمام شرایط کنونی، تصویب و اجرای درخواست‎های FATF، تاثیری در مبادلات بانکی ایران نمی‌گذاشت، ادامه داد: با آمریکاهایی‌ها تحریم‌های ثانویه و اعمال جرایم مالی بر شرکت‌ها، بنگاه‌ها و نهادهای مالی، اجازه همکاری با نهادها و بانک‌های ایران نمی‌دهد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1584734
ارسال نظر
نظرات