شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:54 منتشر شده در مورخ: 1398/12/04 شناسه خبر: 1584797

فردا؛ آغاز بررسی بودجه ۹۹ در مجلس

عضو هیئت رئیسه مجلس زمان احتمالی برگزاری جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی را اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  امیرحسین قاضی زاده هاشمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از فردا(دوشنبه 4 اسفند) روند بررسی بودجه در قوه مقننه آغاز می شود، گفت: جلسات مجلس بدون انقطاع و حتی در روزهای پنج شنبه و تا پایان بررسی بودجه به صورت 2 شیفت یا سه شیفت ادامه خواهد داشت.

وی درباره روند بررسی بودجه در صحن علنی پارلمان، ادامه داد: ابتدا 5 نماینده موافق و 5 نماینده مخالف کلیات بودجه، نظرات خود را اعلام می کنند و سپس رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز از کلیات بودجه دفاع می کند و سپس کلیات بودجه سال 99 به رای نمایندگان گذاشته می‌شود و در صورت تصویب، نمایندگان به بررسی جزئیات بودجه می پردازند.
 
نماینده مشهد در مجلس با اشاره به معرفی وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی به مجلس برای اخذ رای اعتماد، تصریح کرد:جلسه رای اعتماد به خاوازی هفته آینده و احتمالاً در یکی از روزهای دوشنبه و یا سه شنبه برگزار شود.
 
عضو هیئت رئیسه مجلس اضافه کرد: در یکی از روزهای اعلام شده به منظور بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی کار بررسی بودجه متوقف می‌شود و پس از بررسی این موضوع باردیگر کار بررسی بودجه از سر گرفته می‌شود.
 
منبع: تسنیم
https://www.dana.ir/1584797
ارسال نظر
نظرات