شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:39 منتشر شده در مورخ: 1398/12/05 شناسه خبر: 1585000
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان:

ایجاد وفاق بین نمایندگان استان به منظور انعکاس مشکلات مردم از برنامه‌های شورا است

ایجاد وفاق بین نمایندگان استان به منظور انعکاس مشکلات مردم از برنامه‌های شورا است
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان گفت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در شکلی بهتر از انتخابات برنامه دارد تا با وفاقی خوب بین نماینده های استان ایجاد کند که بتواند رابط انعکاس مشکلات مردم باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ حجت الاسلام و المسلمین مهدی عربپور رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان صبح امروز در نشست خبری در جمع اصحاب رسانه ضمن ابراز خرسندی از همکاری رسانه های مختلف گفت: هدف تش;یل ما از شوراها ایجاد وحدت بین نیروهای انقلابی و به منظور رسیدن به کاندیدای واحد بوده است تا بتوانیم نمایندگان انقلابی را به مردم معرفی کنیم.

وی ادامه داد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان توانست در نُه حوزه انتخابیه ده کاندید را معرفی کند که شش نفر از لیست ارائه شده توسط شورای استان کرمان رأی آوردند و دو نفر دیگر در حوزه های انتخابیه بافت و شهربابک نیز جزو نیروهای انقلابی و به عنوان نفر دوم بودند.

حجت الاسلام و المسلمین عربپور با اشاره به اینکه با ایجاد وحدت در مجموع هشت نیرو در حد بسیار خوب توانستند کرسی های مجلس را کسب کنند، تصریح کرد: در سایه وحدت و همدلی است که می توانیم به آنچه که می خواهیم برسیم.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان با بیان اینکه ده دوره از مجلس شورای اسلامی گذشته است و سال آینده وارد دوره یازدهم خواهیم شد، عنوان کرد: در دوره نهم مجلس شورای اسلامی نیز توفیقات خوبی را داشتیم.

وی با تأکید بر اینکه در سایه وحدت می توانیم به نتایجی رسید که به مردم و انقلاب خدمت کنیم، اظهار کرد: هدف اصلی ما این است که با مجلس انقلابی و تصویب قوانین بسیار خوب و موثر مسائل مردم را مرتفع کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین عربپور افزود: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در شکلی بهتر از انتخابات برنامه دارد تا با وفاقی خوب بین نماینده های استان ایجاد کند که بتواند رابط انعکاس مشکلات مردم باشد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان در پاسخ به این سوال که محمد رضا پور ابراهیمی به عنوان کاندیدای مستقل در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ورود پیدا کرده است، گفت: ایشان نظر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی را پذیرفته اند اما مسئله ای که بود با کسی ائتلاف نکردند.

وی با تأکید بر اینکه خط و مرزهای خاصی در مسئله وحدت وجود دارد، خاطر نشان کرد:  ما در حد و مرز دین، اسلام، معرفت اخلاقی و انسانی، وحدت داریم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1585000
ارسال نظر
نظرات