شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:39 منتشر شده در مورخ: 1398/12/05 شناسه خبر: 1585008
رئیس اتحادیه املاک کرج خبر داد؛

اختلاف قیمت 13 میلیونی در 1 متر مربع مسکنِ مناطق مرفه و فقیر نشین کرج

اختلاف قیمت 13 میلیونی در 1 متر مربع مسکنِ مناطق مرفه و فقیر نشین کرج
محمد قمی گفت: در حال حاضر مناطق مرفه نشین کرج هر متر واحد مسکونی 20 میلیون تومان است در حالی که این نرخ در مناطق فقیر نشین 2 و نیم الی 3 میلیون تومان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رئیس اتحادیه املاک کرج درباره نوسان قیمت مسکن در این کلانشهر در گفتگو با خبرنگار تیتریک، گفت: بازار خرید و فروش مسکن در آستانه نوروز کمی رونق پیدا کرده است اما قیمت‌ها با افزایش 5 درصدی مواجه شده است. 

محمد قمی افزود: طی روزهای اخیر خرید و فروش مسکن رشد 30 درصدی را نسبت به ماه بهمن تجربه کرده است و متاسفانه قیمت مسکن همراه متاثر از عواملی چون نوسان دلار، مسائل سیاسی، مسائل داخلی، مصالح ساختمانی، پول جواز، عوارض شهرداری و ... خواهد بود. 
 
وی اظهار داشت: زمانی که بازار دلار، طلا و سهام سرخورده می شود نوسان قیمت به بازار مسکن کشیده می شود و بعضا دست دلالان، واسطه، تقاضای فراوان برای مسکن در کار است و متاسفانه برخی زمانی که قیمت مسکن بالا می رود اقدام به خرید می کنند!.
 
زئیس اتحادیه املاک کرج در خاتمه با اشاره به اینکه نرخ رهن و اجاره پس از نوروز 99 مشخص خواهد شد، تصریح کرد: در حال حاضر مناطق مرفه نشین کرج هر متر واحد مسکونی 20 میلیون تومان است در حالی که این نرخ در مناطق فقیر نشین 2 و نیم الی 3 میلیون تومان است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1585008
ارسال نظر
نظرات