شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 13:16 منتشر شده در مورخ: 1398/12/05 شناسه خبر: 1585016
مدیر آموزش‌وپرورش اشنویه:

عملیات ضدعفونی مدارس اشنویه آغاز شد

عملیات ضدعفونی مدارس اشنویه آغاز شد
مدیر آموزش‌وپرورش اشنویه گفت: برای پیشگیری و مقابله با شیوع احتمالی ویروس کرونا عملیات ضدعفونی مدارس در این شهرستان آغاز شده‌است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم نیوز، شیرین جهانگیری در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به مصوبه کمیته پدافند غیرعامل مبنی بر تعطیلی مدارس تا روز جمعه، تمهیدات خاصی در این شهرستان از جمله ضدعفونی کلاس‌های درس، تجهیزات آزمایشگاهی، دستگیره درها و هر جا که احتمال آلوده شدن وجود دارد، اندیشیده شده و به طور پیوسته در حال انجام است.

وی افزود: مدارس و کلاس‌هایی که درگیر حوزه انتخاباتی بوده‌اند نیز در این عملیات با هدف ارتقای بهداشت محیط و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در اولویت قرار گرفته‌است.

مدیر آموزش‌وپرورش اشنویه گفت: یک تیم بازدید برای نظارت بر فرآیند ضدعفونی کردن فضای فیزیکی مدارس نیز فعال شده است تا از انجام کیفی کار اطمینان حاصل شود زیرا این موضوع مهم با سلامت جسمی دانش‌آموزان ارتباط دارد.

«جهانگیری»، ابراز کرد: جلسات آموزش آبشاری بهداشت فردی و عمومی با شبکه بهداشت و درمان نیز آغاز و تمام اردوهای دانش‌آموزی، تجمع و حضور در برنامه‌های غیردرسی لغو شده‌است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1585016
ارسال نظر
نظرات