شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:35 منتشر شده در مورخ: 1398/12/05 شناسه خبر: 1585085
فرماندار شهرستان زنجان:

عضو علی‌البدل شورای شهر زنجان از هفته آینده در جلسات حاضر می‌شود

عضو علی‌البدل شورای شهر زنجان از هفته آینده در جلسات حاضر می‌شود
فرماندار شهرستان زنجان گفت: عضو علی‌البدل شورای شهر زنجان از هفته آینده در جلسات حاضر می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ با اشاره به اینکه قانون در خصوص مسائل شورا تعیین تکلیف کرده است، اظهار کرد: براساس قانون اگر یک عضو شورا تا دو ماه متوالی و پشت سرهم به هر دلیلی در جلسات حاضر نشوند، به صورت موقت از عضو علی البدل دعوت می‌شود تا در جلسات حاضر شود.

وی افزود: بر همین اساس نظر به اینکه یکی از بازداشتی‌ها حدود دو ماه است در بازداشت بوده و بعد از آزادی هم قرار نظارت قضایی برای وی صادر شده و تا 6 ماه آینده نمی‌تواند در جلسات حاضر شود، از هفته آینده عضو علی البدل را برای حضور در جلسات دعوت می‌کنیم تا پس از مراسم تحلیف و مقدمات کار در جلسات حاضر شوند.

فرماندار شهرستان زنجان با بیان اینکه نسبت به سایر اعضا باید منتظر همین مسیری باشیم که برای نفر نخست طی شده است، خاطرنشان کرد: باید منتظر بود و در موعد مقرر در این خصوص نیز تصمیم گیری کرد.

وی در خصوص انحلال احتمالی شورا نیز گفت: شورای حل مسئول تصمیم گیری در این خصوص است اما تقاضایی بابت انحلال شورا داده نشده چرا که شورا از وظایفش عدول نکرده و اتهاماتی به برخی اعضا وارد شده است.

عسگری با بیان اینکه اعضای علی البدل به تعدادی هستند که جایگزین شوند، خاطرنشان کرد: لزومی برای انحلال شورا دیده نمی‌شود و عملا نیز اقداماتی که موجب انحلال شورا شود، مشاهده نکردیم تا چنین تقاضایی را داشته باشیم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1585085
ارسال نظر
نظرات