شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 08:12 منتشر شده در مورخ: 1398/12/06 شناسه خبر: 1585219
کارشناس مسائل سیاسی:

مجلس یازدهم قاطعانه نفوذ ایران را در عرصه منطقه ای و بین المللی تثبت کند

مجلس یازدهم قاطعانه نفوذ ایران را در عرصه منطقه ای و بین المللی تثبت کند
کارشناس مسائل سیاسی گفت: مجلس یازدهم با ترکیب نیروهای انقلابی می تواند با اتخاذ مواضع قاطع در عرصه منطقه ای و بین المللی نقش، جایگاه و نفوذ جمهوری اسلامی ایران را در جهان و منطقه تثبت کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کامران غضنفری کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با راه آرمان؛ در خصوص تأثیر انتخابات یازدهمین مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران بر منطقه گفت: در مجلس آینده اکثر نیروهای انقلابی و به اصطلاح اصولگرا حضور دارند که این ترکیب به میزان قابل توجهی با مجلس کنونی تفاوت دارد.

وی ادامه داد: متأسفانه مجلس دهم عملکردش به گونه ای بوده که عمدتا از خود یک وجه وکیل الدوله بودن را به نمایش گذاشته است و این امر موجب شده که آن نقشی را که مجلس باید در عرصه های داخلی و خارجی ایفا کند، نتواند به درستی انجام دهد.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: مجلس یازدهم با ترکیب نیروهای انقلابی می تواند با اتخاذ مواضع قاطع در عرصه منطقه ای و بین المللی نقش، جایگاه و نفوذ جمهوری اسلامی ایران را در جهان و منطقه تثبت کند و این مهم را به رخ دشمنان ملت و دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بکشد.

غضنفری عنوان کرد: نمایندگان اگر روحیه مردمی و انقلابی داشته باشند، اهداف انقلاب را به راحتی می توانند بیان کنند و آنها را پیش ببرند؛ همچنین موضع گیری ها و قانون گذاری هایی که انجام خواهند داد ان شاالله می تواند در مسیر تثبت انقلاب و به زیر سوال بردن و به خطر انداختن منافع نامشروع دشمنان منطقه ای و جهانی ایران منجر خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1585219
ارسال نظر
نظرات