شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 13:10 منتشر شده در مورخ: 1398/12/06 شناسه خبر: 1585356
همزمان با خبر شیوع کرونا و سودجویی عده ای؛

۲ مغازه فروش تجهیزات پزشکی در ارومیه پلمب شد

۲ مغازه فروش تجهیزات پزشکی در ارومیه پلمب شد
مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی آذربایجان‌غربی گفت: ۲ باب مغازه فروش تجهیزات پزشکی به علت تخلف‌های مختلف از جمله گرانفروشی و احتکار با دستور قضایی پلمب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ لعیا صدیق راد در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اعلام این خبر اظهار داشت: با دریافت شکایت‌های مردمی در خصوص کمیاب‌شدن و افزایش قیمت ماسک و لوازم پزشکی، طی یک روز از ۱۰ واحد فروش و شرکت پخش در ارومیه بازدید شد.

وی اضافه کرد: در این بازدیدها ۲ مغازه به دلیل احتکار و گرانفروشی ماسک بهداشتی با هماهنگی و دستور معاون دادستان عمومی و انقلاب ارومیه پلمب و از ادامه فعالیت آنها تا تعیین تکلیف پرونده جلوگیری شد.

مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی آذربایجان‌غربی بیان کرد: مردم آذربایجان‌غربی می‌توانند هرگونه شکایت خود را از طریق شماره تلفن ۱۹۰ مرکز اطلاع‌رسانی دارو و سموم جهت رسیدگی در اسرع وقت اعلام کنند.

گفتنی است، پس از اعلام وجود مواردی از کرونا در کشور، برخی افراد سودجو اقدام به افزایش قیمت و احتکار ماسک و لوازم پیشگیری از کرونا کردند که این امر با شکایت شهروندان مواجه و با انجام بازرسی‌ها در سطح کشور صدها هزار عدد ماسک و محلول و ژل ضدعفونی کشف شد.

انتهای پیام/


 

https://www.dana.ir/1585356
ارسال نظر
نظرات