شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 13:37 منتشر شده در مورخ: 1398/12/06 شناسه خبر: 1585364
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی:

تمام ظرفیت های علم پزشکی در راستای تامین امنیت بهداشتی مردم بکارگیری شود

تمام ظرفیت های علم پزشکی در راستای تامین امنیت بهداشتی مردم بکارگیری شود
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی بر استفاده از تمام ظرفیت های علم پزشکی در راستای تامین امنیت بهداشتی مردم تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم نیوز، علی اکبر گروسی در جلسه هم اندیشی با مسئولان بهداشت آذربایجان غربی، اظهار داشت: هر چند که حسب اطلاع ویروس کرونا مانند سایر بیماریهاست و آنگونه که تبلیغ سوء و منفی از آن می شود خطرناک نیست، ولی عقل سلیم حکم می کند تمامی راههای شیوع و پیشگیری از ابتلاء به این بیماری شناسایی و بسته شود و باید از تمام ظرفیتهای علم پزشکی استفاده شود تا امنیت بهداشتی مردم تامین شود

وی از دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و سایر دادستان های استان خواست تا با جدیت و قاطعیت با عوامل شایعه پراکن و سود جو و سوء استفاده کن برخورد شود و به هیچ وجه اجازه تشویش اذهان عمومی را به افراد ندهند، خصوصاً در فضای مجازی باید کسانی که به شایعه سازی در خصوص کرونا می پردازند و مردم را نگران می کنند برخورد شود.

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی ادامه داد: اگر مردم مواردی را که وزارت بهداشت و درمان و نیز مسئولین مربوطه در استانها توصیه می کنند و همچنین توصیه های پزشکان مجرب که از رسانه ملی منعکس می شود را عمل نمایند، یقین داشته باشند که همگی در سلامت خواهند بود و به حول و قوه الهی کرونا ویروس را هم شکست خواهیم داد.

گروسی خطاب به همکاران دستگاه قضایی استان هم گفت: با عنایت به اینکه یکی از دستگاههای پر مراجعه، دستگاه قضایی است، باید در رعایت بهداشت فردی و آنچه که پزشکان و مسئولان بهداشت توصیه می کنند بیشتر از سایرین عمل کنند تا از بیماری مصون بمانند.

وی در پایان صحبتهای خود از مسئولین بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی استان به لحاظ حضور در جلسه و بیان نکات مهم و هم اندیشی و نیز اتخاذ تدابیر لازم تقدیر و تشکر به عمل آورد.

شایان ذکر است در این جلسه دکتر ولیزاده معاون اجرایی معاونت بهداشت استان، دکتر بدلی رئیس گروه بیماریهای واگیر بهداشت و درمان استان و مهدی مینایی مدیر گروه بهداشت و درمان استان حاضر و نکات مهمی توسط ایشان طرح و مقرر شد که عملیاتی شوند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1585364
ارسال نظر
نظرات