شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:55 منتشر شده در مورخ: 1398/12/06 شناسه خبر: 1585388

پیام کاندیدای اهل سنت شرق گلستان در تشکر از حضور حماسی مردم در انتخابات

پیام کاندیدای اهل سنت شرق گلستان در تشکر از حضور حماسی مردم در انتخابات
کاندیدای اهل سنت حوزه شرق گلستان از حضور باشکوه مردم این حوزه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، عبدی باشقره با صدور پیامی از حضور حماسی مردم شریف شهرستان های مینودشت،گالیکش،کلاله و مراوه تپه تشکر و قدردانی کرد.

متن پیام بدین شرح است؛

حضور چشمگیر مردم ولایی و همیشه در صحنه شهرستانهای مینودشت،گالیکش،کلاله و مراوه تپه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، شکوه جاودانه‌ای را آفرید و برگ زرین دیگری بر افتخارات این سرزمین افزود. 

 گام‌های استوار و مشارکت پرشور مردان و زنان در جشن ملی انتخابات، که با درک صحیح شرایط حساس فعلی، در پاسخ به ندای رهبر معظم انقلاب، همراه با دیگر ایرانیان سلحشور، در پای صندوق‌های رای حاضر شدند و حماسه‌ای به یادماندنی رقم زدند سربلندی کشور عزیزمان را قوت بخشید و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی را مایوس‌تر ساخت. 

اینجانب از حضور حماسی همه مردم غیور و شهروندان شریف و نیز از زحمات خالصانه تمامی دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات در این حوزه انتخابیه، اعم از نیروهای اجرایی، نظارتی، بازرسی، قضایی، امنیتی و انتظامی، همچنین از اصحاب رسانه‌ به لحاظ اطلاع‌رسانی شایسته درخصوص روند انتخابات، صمیمانه تشکر و قدردانی می‌ نمایم.

همچنین تبریک عرض می نمایم خدمت آقای دکتر رضا آریان پور بعنوان منتخب نماینده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه شرق گلستان و برای ایشان از ایزد منان توفیق خدمت روز افزون به مردم شریف و نظام مقدس جمهوری اسلامی را آرزومندم.

عبدی باشقره ( کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه شرق گلستان)
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1585388
ارسال نظر
نظرات