شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 16:42 منتشر شده در مورخ: 1398/12/06 شناسه خبر: 1585428

تأمین مواد ضدعفونی و بهداشتی مورد نیاز مردم توسط سپاه قدس گیلان/ ارائه بسته های بهداشتی در درب منازل+ تصاویر

تأمین مواد ضدعفونی و بهداشتی مورد نیاز مردم توسط سپاه قدس گیلان/ ارائه بسته های بهداشتی در درب منازل+ تصاویر
فرمانده یگان امنیتی امام علی(ع) سپاه قدس گیلان، گفت: مردم استان با تماس با شماره تلفن‌های زیر می‌توانند درخواست خود را جهت دریافت بسته‌های بهداشتی ارائه داده و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی همزمان با شیوع ویروس کرونا در استان گیلان و لزوم مقابله با این ویروس، سپاه قدس گیلان با همکاری بسیجیان بسیج کارگری و یگان امنیتی امام علی(ع) این استان اقدام به تأمین مواد ضدعفونی و بهداشتی مورد نیاز مردم می‌کند.

سرهنگ مجید دوهندو در حاشیه بازدید از کارخانه تولید مواد بهداشتی نیوساد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم نگران تامین مواد بهداشتی و ضدعفونی نباشند.

فرمانده یگان امنیتی امام علی(ع) سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه مواد بهداشتی و ضدعفونی مورد نیاز مردم به همت بسیج کارگری گیلان در قالب شیفت ایثار در حال تولید است گفت: بسیجیان گیلانی بسته‌های بهداشتی را پس از ثبت درخواست به درب منازل هم استانی‌های عزیزان می‌رسانند.

دوهندو تصریح کرد: گیلانیان می‌توانند با تماس با شماره‌های 33142824 و 09111375816 درخواست خود را برای دریافت بسته‌های بهداشتی ثبت کنند تا بسیجیان ما این بسته‌ها را درب منزل به آن‌ها تحویل دهند.

لازم به ذکر است این بسته‌ها شامل دستمال مرطوب، مایع ضدعفونی کننده و پد الکلی به ارزش 80 هزار تومان است که 30 هزار تومان آن توسط سپاه قدس گیلان پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1585428
ارسال نظر
نظرات