شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 17:46 منتشر شده در مورخ: 1398/12/06 شناسه خبر: 1585452
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد خبر داد؛

فعالیت گشت‌ تعزیرات یزد برای مقابله با محتکران مواد ضدعفونی‌کننده

فعالیت گشت‌ تعزیرات یزد برای مقابله با محتکران مواد ضدعفونی‌کننده
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد گفت: سازمان تعزیرات حکومتی گشت‌های مشترکی به همراه ارگان‌های ذیربط برای مقابله با سودجویان و محتکران در زمینه الکل سفید، اسپری‌های ضدعفونی کننده و ماسک انجام می‌دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غلامرضا سالاری در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، گفت: با توجه به لزوم رعایت نکات و اصول بهداشتی به دلیل شیوع بیماری کرونا و سوء استفاده برخی از سودجویان و محتکران در زمینه کالاها و نیازهای بهداشتی، تعزیرات حکومتی یزد گشت‌های مشترک خود با دیگر ارگان‌ها را برای مقابله با سودجویان تشدید کرده است.

 وی ادامه داد: در این زمینه از چند روز گذشته سازمان تعزیرات حکومتی گشت‌های مشترکی به همراه اطلاعات سپاه پاسداران، سازمان صنعت معدن تجارت، اتاق اصناف و قوه قضائیه در زمینه مقابله با سودجویان، گرانفروشان و محتکران در زمینه الکل سفید، اسپری‌های ضدعفونی کننده و ماسک انجام داده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد عنوان کرد: روز گذشته دو داروخانه در سطح شهر یزد که دست به احتکار، گرانفروشی و فروش داروهای تقلبی دست زده بودند در پی گشت‌های انجام شده توسط تعزیرات پلمب شدند و برخوردهای قانونی با آنها صورت گرفت.

سالاری با بیان اینکه هجوم مردم برای خرید هر نوع کالایی ممکن است موجب ایجاد بحران شود، گفت: مردم نگران تامین کالاها و نیازهای خود نباشند، به میزان مورد نیاز خود و با آرامش برای خرید اقدام کنند و تقاضای بیش از حد نیاز نداشته باشند تا سودجویان نتوانند از این فرصت سوء استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه گرانفروشی و تخلف آن را با سامانه 135 در میان بگذارند تا در اسرع وقت به ان رسیدگی شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1585452
ارسال نظر
نظرات