شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 08:50 منتشر شده در مورخ: 1398/12/07 شناسه خبر: 1585562
رییس پلیس راه شرق استان تهران:

محور هراز بسته شد

محور هراز بسته شد
رییس پلیس راه شرق استان تهران از بسته شدن موقتی محور هراز به دلیل بارش شدید برف و کولاک خبر داد. محور های کندوان و هراز بسته شد مسدود نمایه رئیس پلیس راه مازندران گفت: محورهای کندوان و هراز هم اکنون به علت برف و بوران شدید مسدود است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ قدمی رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به بارش شدید برف از دیشب در جاده‌های استان،گفت: محورهای کندوان و هراز امروز چهارشنبه ۷ اسفندماه به علت برف و بوران شدید مسدود است و امکان بازگشایی تاکنون فراهم نشده است.

او افزود: در محور سوادکوه و کیاسر نیز به علت بارش شدید برف تردد به سختی و تنها با زنجیز چرخ صورت می‌گیرد.

سرهنگ قدمی از رانندگان خواست در صورت امکان از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند و ضمن رعایت نکات ایمنی و ترافیکی، هنگام سفر به مناطق کوهستانی و برفگیر استان وسایل ایمنی و زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

رئیس پلیس راه مازندران، گفت: کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

سرهنگ سیاوش محبی رییس پلیس راه شرق استان تهران نیز با اشاره به بسته بودن محور هراز، اظهار داشت: این محور به علت برف و کولاک شدید تا اطلاع بعدی بسته خواهد بود و نمی‌توان زمانی برای بازگشایی آن اعلام کرد.

وی بیان داشت: مسافران مازندران از مسیر جایگزین جاده فیروزکوه تردد کنند.

محبی گفت: همچنین مسیر فرعی فیروزکوه به گردنه «بشم» نیز به علت برف و کولاک بسته شده است.

جاده هراز از ساعت ۲۴ تا ۵ صبح امروز برای عملیات اجرایی بهسازی و روشنایی تونل بسته شده بود و تنها ساعتی از گشایش آن گذشته بود که به علت بارش شدید برف و کولاک مجدد بسته شد.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1585562
ارسال نظر
نظرات