شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 09:51 منتشر شده در مورخ: 1398/12/07 شناسه خبر: 1585563
توسط سپاه و کمیته امداد کردستان انجام شد؛

تحویل ۲۷۰ واحد مسکن روستایی به مددجویان کردستان

تحویل ۲۷۰ واحد مسکن روستایی به مددجویان کردستان
مدیرکل کمیته امداد استان کردستان از تحویل ۲۷۰ واحد مسکن روستایی به مددجویان طی یک سال گذشته با همکاری سپاه بیت المقدس خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کردتودی، مدیرکل کمیته امداد کردستان در جلسه با فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان که صبح امروز با موضوع ساخت مسکن مددجویان برگزار شد، عنوان کرد: بر اساس تفاهم‌نامه این نهاد و قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسدران از سال گذشته ساخت ۵۰۰ واحد مسکن برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کردستان آغازشده است.

وی افزود: از این تعداد تاکنون ۲۷۰ واحد تحویل خانواده‌های تحت حمایت‌شده و بقیه واحدها نیز در حال ساخت و تکمیل شدن است.

وی بابیان اینکه کار اجرای ساخت این واحدها نیز توسط قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه انجام می‌شود، تصریح کرد: برای هریک از این واحدها ۵۰ میلیون تومان هزینه می‌شود.

شیخی زاده گفت: ۳۳ میلیون تومان از این مبلغ از محل کمک بلاعوض کمیته امداد، پنج میلیون تومان سپاه، سه میلیون تومان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، پنج میلیون تومان تسهیلات کمیته امداد و چهار میلیون تومان نیز از محل آورده مددجویان تأمین می‌شود.

در ادامه جلسه سردار حسینی، فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: در انجام همه تعهدات انجام‌شده برای ساخت مسکن مددجویان توسط سپاه باید تسریع شود و خانواده‌های نیازمند صاحب‌خانه شوند.

وی افزود: کار در برخی از روستاهای دورافتاده و صعب‌العبور مشکل است اما سپاه تمام تلاش خود را در این مناطق جهت ساختن مسکن مناسب و بدون نقص برای نیازمندان و مددجویان کمیته امداد انجام می‌دهد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1585563
ارسال نظر
نظرات