شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 12:27 منتشر شده در مورخ: 1398/12/07 شناسه خبر: 1585616
رئیس شورای شهر مرکز استان درخواست کرد؛

راه اندازی ایستگاههای تست بیماری کرونا در مبادی ورودی استان بوشهر

راه اندازی ایستگاههای تست بیماری کرونا در مبادی ورودی استان بوشهر
رئیس شورای شهر بوشهر از مذاکره با حوزه مدیریت ارشد استان جهت راه اندازی ایستگاههای تست بیماری کرونا در مبادی ورودی استان (زمینی ،هوایی و دریایی )از گردشگران و مسافرینی که به استان سفر می کنند خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سپاس؛  ابوذر دهدار رئیس شورای شهر بوشهر شب گذشته در نطق پیش از دستور خود گفت: از اقدامات مدیریت شهری در زمینه پیشگیری از بیماری کرنا تقدیر می کنم اما مدیریت شهری باید در زمینه تاب آوری شهر در مقابل این بیماری همه اقدامات لازم را انجام دهد.

وی اظهار کرد: در زمانی از سال هستیم که گردشگران زیادی به استان بوشهر سفر می کنند که با توجه به درخواست های شهروندان در نشستی که با حوزه مدیریت ارشد استان داشتم با توجه به دغدغه شهروندان زمینه ایجاد ایستگاههای تست کرونا در همه مبادی ورودی استان برقرار شود.

رئیس شورای شهر مرکز استان ابرزا کرد: با توجه به حضور تعدادی از گردشگران در نوار ساحلی ایستگاههای سیار تست بیماری کرنا از این‌مسافران راه اندازی خواهد شد.

دهدار عنوان کرد: در جلسه ای که قرار است به ریاست استاندار برگزار شود این موضوع مطرح شود همچنین از همه شهروندان درخواست داریم با رعایت نکات بهداشتی شاهد شکست ویروس کرنا باشیم.

انتهای پیام//

 

https://www.dana.ir/1585616
ارسال نظر
نظرات