شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:37 منتشر شده در مورخ: 1398/12/07 شناسه خبر: 1585665
مدیرکل بنیاد شهید استان زنجان خبرداد؛

چاپ 9 جلد وصیت‌نامه شهدای استان زنجان

چاپ 9 جلد وصیت‌نامه شهدای استان زنجان
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: تا کنون 9 جلد کتاب در خصوص وصیت‌نامه شهدا گردآوری شده است و تا زمان برگزاری کنگره 3 هزار شهید استان زنجان به چاپ می‌رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی کاظمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: 22 کمیته برای برگزاری کنگره 3 هزار شهید استان زنجان تشکیل و وظایف کمیته‌ها مشخص شده است.

وی با بیان اینکه مسئولیت کمیته جمع‌آوری و تکریم و تجلیل از ایثارگران به بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان محول شده است، افزود: اولین جلسه این کمیته برگزار و تصمیمات لازم اخذ شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: جمع‌آوری آثار شهدا و جانبازان استان زنجان از چند سال گذشته در استان انجام شده و تاکنون 9 جلد کتاب در خصوص وصیت‌نامه شهدا گردآوری شده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با بیان اینکه تا کنون یک جلد از این وضعیت‌نامه‌های شهدا به چاپ رسیده است، ادامه داد: تلاش می‌شود تا زمان برگزاری کنگره این تعداد به 9 جلد برسد.

کاظمی خاطرنشان کرد: تا زمان برگزاری کنگره 3 هزار شهید استان زنجان مابقی خاطرات والدین شهدا و آزادگان و جانبازان استان جمع‌آوری می‌شود.

وی بر ضرورت برگزاری مطلوب کنگره شهدای استان زنجان تاکید کرد و گفت: ضروری است دستگاه‌های اجرایی برای اجرای مطلوب این کنگره تلاش کنند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1585665
ارسال نظر
نظرات