شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 15:06 منتشر شده در مورخ: 1398/12/07 شناسه خبر: 1585709
فوق تخصص بیماری های عفونی:

مردم به گزارشات و توصیه های پزشکان توجه کنند/ ما می گوییم به تجمعات نروند، اما آن ها صف کشیده اند جلوی فروشگاه ها!/ به اخبار کذب فضای مجازی توجه نکنید

مردم به گزارشات و توصیه های پزشکان توجه کنند/ ما می گوییم به تجمعات نروند، اما آن ها صف کشیده اند جلوی فروشگاه ها!/ به اخبار کذب فضای مجازی توجه نکنید
"مینو محرز" فوق تخصص بیماری های عفونی، گفت: ما دائم مسائل و توصیه های پیرامون ویروس کرونا را مطرح می کنیم اما چه فایده وقتی مردم به خبر کذبی که در فضای مجازی مطرح می شود توجه می کنند!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مینو محرز فوق تخصص بیماری های عفونی و استاد دانشگاه در گفتگو با خبرنگار ۸دی در پاسخ به حواشی پیش آمده پیرامون ویروس کرونا، با انتقاد از عدم توجه مردم به توصیه های پزشکان، اظهار کرد: ما دائم مسائل پیرامون این ویروس را مطرح می کنیم اما چه فایده وقتی مردم به خبر کذبی که در فضای مجازی مطرح می شود توجه می کنند!

وی افزود: یک مرتبه یک خبر کذب در فضای مجازی مطرح می شود و ملت صف کشیدند و مغازه ها را خالی کردند به این خیال که شهر می خواهد قرنطینه شود.

فوق تخصص بیماری های عفونی و استاد دانشگاه تصریح کرد: چرا مردم توجهی به صحبت ها و گزارشات ما در رسانه ها ندارند اما اخبار کذب را باور می کنند، هرچه گوشت و مرغ بوده از فروشگاه ها خالی کردند مردمی که اینطور هستند چطور می توان به آنها آموزش داد؟! مردم یک قدری خونسردی شان را حفظ کنند.

محرز با بیان اینکه قرنطینه به عهد بوق برمی گردد، گفت: اگر مردم در چین قرنطینه شدند چین کشوری کمونیست است که کارهایش با حقوق بشر منافات دارد هر کاری که چین کرده که درست نیست.

این فوق تخصص بیماری های عفونی با بیان اینکه مگر می شود شهر ۱۴میلیونی تهران با موجی از داد و ستد قرنطینه شود، اظهار کرد: چه تأثیری دارد وقتی ما می گوییم مردم به تجمعات نروند، اما آن ها صف کشیده اند جلوی فروشگاه ها!

وی تصریح کرد: مردم توجهی به اخبار کذب فضای مجازی نداشته باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1585709
ارسال نظر
نظرات