شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 18:26 منتشر شده در مورخ: 1398/12/07 شناسه خبر: 1585872
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان:

احتکار و قاچاق لوازم بهداشتی در همدان نداریم/ با محتکران و گران‌فروشان برخورد می کنیم

احتکار و قاچاق لوازم بهداشتی در همدان نداریم/ با محتکران و گران‌فروشان برخورد می کنیم
حسین بشری گفت: احتکار و قاچاق ماسک و مواد بهداشتی پیشگیری از کروناویروس در همدان مشاهده نشده و مردم می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف به فوریت های پلیس اطلاع دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان، در گفت و گو با خبرنگار عصر همدان؛ با بیان اینکه تا این لحظه هیچ احتکار ماسک و مواد بهداشتی پیشگیری از کرونا در همدان نداشتیم، گفت: فقط یک مورد گران فروشی ماسک داشتیم که به مقام قضایی تحویل داده شد.

وی از عدم قاچاق ماسک و مواد شوینده در استان خبرداد و افزود: گشت های ویژه ی اماکن با کمک تعزیرات و صنعت  و معدن در سطح شهر فعال هستند و اگر موردی مشاهده کنند برخورد می کنند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان با اشاره به اینکه از روز گذشته نیز عرضه قلیان ممنوع شده است، تصریح کرد: در صورت مشاهده عرضه قلیان برخورد های لازم صورت می گیرد اما از مردم می خواهیم در صورت مشاهده هرگونه احتکار، گرانفروشی و یا عرضه قلیان با فوریت پلیس تماس بگیرند و موضوع را اطلاع دهند.

بشری با بیان اینکه استرداد وجه افرادی که با تالار ها قرارداد بستند و اینک برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا می خواهند مراسم را لغو کنند گفت: اتحادیه مربوطه موظف شده است  مبلغ اولیه قرارداد را  کاملا برگرداند.

وی در پایان تاکید کرد: اگر رستوران و تالاری بخواهد بابت لغو مراسم، جریمه بگیرد و یا از مبلغ کسر کرده و با لغو مراسم مخالفت کند، خلاف قانون عمل کرده و مردم می توانند این موضوع را به اماکن اطلاع دهند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1585872
ارسال نظر
نظرات