شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 18:46 منتشر شده در مورخ: 1398/12/09 شناسه خبر: 1586323
رئیس سازمان صمت استان زنجان:

روزانه 30 تا 40 هزار ماسک در استان زنجان تولید می‌شود

روزانه 30 تا 40 هزار ماسک در استان زنجان تولید می‌شود
رئیس سازمان صمت استان زنجان با اشاره به اینکه روزانه 30 تا 40 هزار ماسک در استان زنجان تولید می‌شود گفت: متولی توزیع ماسک و مواد ضدعفونی در سطح استان برعهده سازمان صمت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ناصر فغفوری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه مشکلی از لحاظ میزان تولید مواد شوینده‌های بهداشتی و ماسک در استان زنجان وجود ندارد اظهار کرد: تولید به اندازه کافی وجود دارد و بعد از تولید به دانشگاه علوم پزشکی تحویل داده می‌شود.

وی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی متولی توزیع ماسک و مواد ضد عفونی بوده و براساس سیاست وزارت خارجه کار توزیع انجام می‌شود.

رئیس سازمان صنعت و معدن استان زنجان بیان کرد: به احتمال زیاد توزیع ماسک در بین داروحانه‌ها را ممنوع کردند و برای توزیع سیاست خاصی را در نظر گرفتند.

وی بیان کرد: ماسک‌ها و مواد ضدعفونی‌های تولید شده در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار می‌گیرد که توزیع آن براساس سیاستی که در نظر گرفتند انجام خواهد شد.

فغفوری بیان کرد: خط تولید مواد ضد عفونی در یکی از واحدهای تولید مواد شوینده راه اندازی شده که قرار است در این چند روز اخیر تولید آن آغاز شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1586323
ارسال نظر
نظرات