شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 18:46 منتشر شده در مورخ: 1398/12/09 شناسه خبر: 1586324
مدیرکل هواشناسی استان زنجان:

سامانه بارشی یکشنبه هفته آینده وارد زنجان می‌شود/ بارش برف و باران استان را فرا می‌گیرد

سامانه بارشی یکشنبه هفته آینده وارد زنجان می‌شود/ بارش برف و باران استان را فرا می‌گیرد
مدیرکل هواشناسی استان زنجان با اشاره به اینکه سامانه بارشی از روز یکشنبه وارد استان زنجان می‌شود گفت: بارش‌ها در برخی مناطق به صورت باران خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رسول همتی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اینکه در هوای استان زنجان امروز و فردا شاهد افزایش پوشش ابر خواهیم بود اظهار کرد: وزش باد در استان زنجان از روز شنبه آغاز شده و روز یکشنبه وزش باد شدید در استان پیش‌بینی شده است.

وی با تاکید براینکه با ورود سامانه بارشی به استان زنجان بارش‌ها به صورت پراکنده خواهد بود تصریح کرد: بارش باران به صورت رگباری و همراه با رعد و برق پیش‌بینی شده است.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان افزود: بارشها در مناطق کوهستانی به صورت برف پیش‌بینی شده و با وزش باد بارش در مناطق کوهستانی کولاک خواهد بود.

وی بیان کرد: سامانه بارشی روز یکشنبه و دوشنبه در استان فعال خواهد بود و روز سه‌شنبه از استان خارج می‌شود و روزسه‌شنبه با خروج سامانه بارشی دما هوا کاهش می‌یابد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: متوسط بارش‌ها در استان زنجان از ابتدای مهر ماه تاکنون 196 میلیمتر بوده نسبت به مدت مشابه سال گذشته 2 درصد و نسبت به وضعیت نرمال 27 درصد افزایش یافته است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1586324
ارسال نظر
نظرات